lekarz Barbara Liszka

Onkolog

Leczę się u Pani dr Barbary Liszki już ponad 3,5 roku. Może zacznę od tego, że to właśnie Pani doktor uratowała mi życie. Dr Liszka robi wszystko aby leczenie pacjenta było skuteczne i jej poświęcenie w leczeniu ludzi nie ma granic. Wiedza Pani doktor nie ogranicza się tylko do onkologii. Przy komplikacjach związanych z chemioterapią potrafi postawić trafną diagnozę i zawsze znajdzie odpowiednie leczenie aby nie przerywać zaczętego leczenia chemią. Życzę Pani doktor dalszych sukcesów w pracy zawodowej i oby pacjencji jak najdłużej mogli korzystać z Pani olbrzymiej wiedzy w leczeniu tak groźnych chorób jakie są choroby nowotworowe.

No cóż powiedzieć Pani Doktor ma olbrzymią wiedzę o nowotworach i ich leczeniu, ale trzeba pamiętać, że jest tylko człowiekiem tak jak każdy jej pacjent, każdy z nas. Może należy się zastanowić czy zachowanie Pani Doktor nie wynika z chorób swoich pacjentów, a czasem braku możliwości pomocy. Powinniśmy o tym pamiętać my pacjenci, którzy czasami oczekujemy cudów. Wieloletnia pacjentka z marzeniami

Bardzo miła i kompetentna, syn i synowa są zachwyceni podejściem do chorego. Bardzo Pani doktor DZIĘKUJĘ. matka. 13,14,15 luty 2019

Bardzo miła i kompetentna, syn i synowa są zachwyceni podejściem do chorego.
Bardzo Pani doktor DZIĘKUJĘ.
matka. 13,14,15 luty 2019

Jestem pacjentką Pani Doktor Liszka. Pani Doktor jest konkretnym i profesjonalnym lekarzem znającym się na swojej specjalizacji, ma ogromną wiedzę i jest bardzo wnikliwa. Polecam wszystkim!

Wspaniały, kompetentny lekarz, który poświęca pacjentowi wiele uwagi, wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Pani doktor jest zawsze życzliwa i uprzejma, daje dużo nadziei. Uważam, że miałam wiele szczęścia, że trafiłam właśnie do Pani Doktor Barbary Liszki. Kasia K.

Pani doktor uratowała mi życie dzięki szybkiej diagnostyce i odpowiedniemu leczeniu:) Dziękuję :)justyna81 (www.amazonki.net)

Polecam Panią doktor. Niezwykle kompetentna i uprzejma osoba!

Polecam Panią doktor. Niezwykle kompetentna i uprzejma osoba!

Lekarz Barbara Liszka /Pani Doktor to przesada - na tytuł trzeba zapracować i trzeba się troszeczkę pouczyć/ Na szczęście już dawno nie jest ordynatorem oddziału chemioterapii w pięknie nazywającym się Szpitalu Jana Pawła II w Bielsku -Białej. Wredna ,opryskliwa ,przemądrzała lekarka prowincjonalna .Całą wiedzę na temat leczenia czerpie z Google i z ulotek ,które są przyczepione do leków.Zdecydowanie nie polecam .

moze jest nie zlym fachowcem, ale pacjentow traktuje nienalezycie. jest opryskliwa a nawet arogancka dla pacjenta. a my tak czekamy na odrobine serdecznosci i dobrego slowa. preciez jestesmy naprawde bardzo chorzy. my chcemy pania kochac, a nie bac sie pani.

To ciężka specjalizacja ale pani doktor chyba już się wypaliła. Jest arogancka i powoduje u pacjenta dodatkowy stres który tylko pogarsza sytuację. Bałam się jej o cokolwiek zapytać a okazanie słabości przy pani doktor nie wchodzi w grę.

To ciężka specjalizacja ale pani doktor chyba już się wypaliła.
Jest arogancka i powoduje u pacjenta dodatkowy stres który tylko