Barbara Loch

1,7
1,7
1,6
1,8

Miałam wczoraj wizytę w poradni przyszpitalnej w Sandomierzu. Drugą z rzędu. Boli mnie kręgosłup i mam rwę kulszową. Ledwo chodzę. Lekarka nawet nie zajrzała w rezonans. Nie zainteresowana niczym. Chamska, impertynencka, zadufana w sobie. Brak oglądy i podstaw kultury o kontakcie z pacjentem nie wspomnę. Jak już zaczęłam prosić a wręcz błagać to dała mi łaskawie na rehabilitacje i zastrzyki a po zwolnienie to wysyczała żebym poszła do rodzinnego. Ludzie omijajcie babę szerokim łukiem

Nie polecam, ogromnie arogancka, wyniosła, przynosi problemy z domu i odgrywa się na chorych ludziach.

Masakra! Impertynencja! Przynosi problemy rodzinne do pracy i wyżywa się na ludziach! Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie polecam, ogromnie arogancka, nie miła, wręcz myśli że będąc w szpitalu jest we własnej Prywatnej klinice. Robi łaskę że w ogóle rozmawia z pacjentem

Nie polecam, pani doktor przyjęła mnie z wielką łaską, założyła że symuluję chociaż miałam wcześniej już robione badania i mam chory kręgosłup, była bardzo niemiła i wyniosła.

Witam. Bardzo kompetentna pani Doktor, pomocna i cierpliwa, nie poddaje się stresowi zarówno nas rodziny, jak i presji czasu.

Lekarka na ktora brak slów krytyki. Zero kompetencji i powołania,z ktorym sie minela. Powinna badac kury w kurniku a nie ludzi,bo robi to powierzchownie.

Masakra lekarz bez powołania liczy sie tylko kasa

Masakra lekarz bez powołania liczy sie tylko kasa

Dobry lekarz,przyjemna i kompetętna P doktor.

Dobry lekarz,przyjemna i kompetętna P doktor.

Napewno nie jest lekarzem z powolania Robi laske ze wogole rozmawia z rodzina pacjenta Nie udzielila zadnych informacji na temat zdrowia i sposobu leczenia czlonka mojej rodziny Chamstwo i bezdusznosc poprostu masakra!!!