lekarz Barbara Łysiak-Mieszkowska

2,7
2,7
2,5
2,1

Bardzo kompetentna lekarka! Pani Doktor przeprowadziła ze mną drobiazgowy wywiad, wiedziała o co pytać. W przeciwieństwie do wielu lekarzy wcześniej potrafiła postawić diagnozę. W dodatku była przemiła oraz ciepła, dokładnie wytłumaczyła jak przyjmować leki i kiedy pojawić się na kolejną wizytę. No i poświęciła mi zdecydowanie więcej niż 10 minut. Polecam!

Ta kobieta nie nadaje się do niczego. Stwierdziła, że jeżeli pojawiły się bóle głowy to tak musi byc i już będzie, a omdlenie dwudziestokilkuletniej osoby skwitowała stwierdzeniem, że to normalne :/

O "wyjątkowym" profesjonalizmie tej Pani dobitnie świadczą poniższe opinie... Zapisałam się na wizytę do tej lekarki tylko, dlatego że moja Pani doktor nie miała wolnych terminów a mi kończyły się tabletki przeciwmigrenowe. Całe szczęście, że chodziło mi jedynie o receptę na leki, bo gdybym miała rozmawiać na temat moich dolegliwości i wdawać się w większą dyskusję z tą lekarką, mogłabym stracić panowanie nad sobą. Nie dość że spóźniła się na wizytę choć byłam 1. pacjentką, to zamiast usłyszeć "przepraszam" wysłuchiwałam przez kilka minut jej złorzeczenia na innych pracowników. Kiedy już zapytała z czym przychodzę następnym problemem okazały się tabletki, przypisywane przez moją lekarkę- wg. Pani Łysiak-Mieszkowskiej źle dobrane do moich dolegliwości. Generalnie miałam wrażenie, że ta "lekarka" koniecznie chce mi udowodnić, że tych leków nie potrzebuję bo wg. niej migren nie mam. Dodam tylko tyle, że nawet mnie nie zbadała a wcześniejsze diagnozy uznała za nieistotne. Podsumowując: receptę otrzymałam więc osiągnęłam swój cel, ale jeśli ktoś zapisuje się do niej oczekując profesjonalnego podejścia do problemu to się mocno zawiedzie. Raczej zostanie potraktowany jak intruz i symulant.

Odradzam, po 30 razy stukała w każde moje kolana twierdząc, że na pewno powstrzymuje odruchy bezwarunkowe. Ledwo chodze, brak jakichkolwiek odruchów neurologicznych, na rentgenie nic nie wyszło ale na inne badania nie skieruje "BO JAK TU NIE MA TO NIC NIE MA! PANI PRZESADZA! JAK TO LEDWO CHODZI! TO JA PRZECIWBÓLOWE WYPISZĘ". Okazało się, że mam bardzo poważną chorobę, ale wg tej pani symuluje i nawet żadnych badań mi nie zleci... Niemiła, krzyczy, niekompetentna, nie ma chęci pomocy. Odradzam.

Chamska, arogancka tak mogę ocenić panią doktor w dwóch słowach. Dziesięć minut moralizującej gadki, że sama jestem sobie winna że mnie boli kręgosłup. Wizytę oceniam jako traumatyczną, psychicznie dołującą i nic nie wnoszącą do procesu leczenia. W LuxMed nie spotkałam się z lekarzem, który mnie opi**rzył, że nie wzięłam ze sobą wyników badań, które są dostępne w systemie. Zdecydowanie odradzam wizyty u tej Pani.

Zdecydowanie odradzam wizyty u tej Pani.

Ciekawe, że opinie są tak zróżnicowane. Ja odbieram p. doktor jako po prostu konkretną osobę, z którą da się konkretnie porozmawiać. Może ma lepsze i gorsze dni, a na razie trafiam na lepsze. Na razie mam pozytywne doświadczenia w zakresie wizyt z moją migreną.

oceny powyżej są wystarczającym komentarzem -nie polecam tego lekarza -nie miła

oceny powyżej są wystarczającym komentarzem -nie polecam tego lekarza -nie miła

Straszny konował. Kompletnie nie nadaje się do pracy z ludźmi. Arogancka, bez empatii dla pacjenta, nieuprzejma - zero profesjonalizmu. Może wiedzę lekarską jakąś posiada, ale chyba zostawia ją dla siebie, bo pacjent raczej wiele o swojej chorobie się od niej nie dowie. Komentarze typu "Gorąco polecam, pełen profesjonalizm !" pewno wpisuje ona sama lub jej rodzina żeby zrównoważyć negatywne komentarze...

- mam zawroty głowy, nie trzymam równowagi - dam panu tabletki, żeby się nie kręciło - ale ja chcę wyjaśnić przyczynę - ale po co?! dam panu tabletki - ale nawet nie wie pani co mi jest - no kręci się panu w głowie.. ?!?!? polecam trzymać się z daleka od tego pseudo-lekarza

- mam zawroty głowy, nie trzymam równowagi
- dam panu tabletki, żeby się nie kręciło
- ale ja chcę wyjaśnić przyczynę
- ale po co?! dam panu tabletki
- ale nawet nie wie pani co mi jest
- no kręci się panu w głowie..

?!?!? polecam trzymać się z daleka od tego pseudo-lekarza

Witam. Normalnie nie piszę na forach opinii. Tym bardziej pozytywnych. Najczęściej w internecie pisze się tylko wtedy, gdy jest coś źle. Przed wizytą u tej pani sprawdzałem opinie na tym forum i bardzo się przestraszyłem, bo nie są one najlepsze. I z tego właśnie powodu postanowiłem napisać! PANI DOKTOR TO STARSZA BARDZO KONKRETNA I KOMPETENTNA OSOBA! Owszem, jest ostra, ale to jest bardzo pozytywna cecha!!! Polecam z całego serca każdemu, kto naprawę potrzebuje pomocy neurologa. Mojej mamie bardzo pomogła. Serdecznie pozdrowienia na Pani Doktor!