lekarz Barbara Machowska-Łusiak

Neurolog

1,7

Tragedia. Osoba całkowicie bez empatii, kompletnie nie słucha pacjenta, nie daje dojść do słowa.Od pół roku cierpię na przewlekłe bóle i zawroty głowy. Pani doktor uznała, że nic mi nie jest, bo rezonans głowy nic nie wykrył. Nie mam guza, więc powinnam się cieszyć. Do pracy jestem zdolna, a jak mi się w pracy w głowie będzie kręcić, to mam na ten dzień wziąć sobie zwolnienie od lekarza POZ. Dalsza diagnostyka zbędna. Najwyraźniej muszę z tym żyć. Odradzam. Nie bez powodu są tu najkrótsze terminy w Łodzi.

Zgadzam się w 100% z poprzednią opinią. 1 gwiazdka to za wiele. Bardzo nieuprzejma osoba, nie polecam.

TRAGICZNA KOBIETA. Nieuprzejma, chamska, mówiąc do pacjenta odwraca się i idzie w drugim keirunku gabinetu, na jednej wizycie mówi co innego niż na drugiej,a najlepsze jest to, że w szpitalu, w którym przyjmuje do jej gabinetu wchodza na raz 2 pacjenci, jeden słyszy o stanie zdrowia, chorobach, informacjach wrażliwych przy drugim. Pierwszy raz spotykam się z taką praktyka, coś tragicznego. Ta jedna gwiazda, to i tak za dużo ale niestety inaczej się nie da.

Ta jedna gwiazda, to i tak za dużo ale niestety inaczej się nie da.