lekarz Barbara Maciejewska

Audiolog

1,5

Lekarz nie powinien wypowiadać się na temat wyglądu pacjenta niepytany o opinię. Jak bezczelnym trzeba być żeby na badaniu laryngologicznym w sprawie zdolności do pracy zrobić komuś wykład na temat tego co sobą reprezentuje mając tatuże jako nauczyciel?!

Leżałam na audiologii na Przybyszewskiego, gdzie owa pani dr pracuje. I tak - miałam robione naprawdę sporo badań, ale jeśli myślicie, że czegokolwiek dokładniejszego nt. stanu swojego słuchu się dowiedziałam to się grubo mylicie. Nic nie wytłumaczone, a zadawane przeze mnie pytania zostały przez dr po prostu zignorowane, więcej informacji udzieliła mi po ciągnięciu jej za język oddziałowa pani protetyk, ale wiadomo - protetyk lekarzem nie jest, bo głównie zajmuje się doborem aparatów i tak szczegółowych informacji po prostu nie udzieli. Wywiadu dokładnego też nie zebrała, nawet się nie przedstawiła biorąc mnie na badanie. Nie dowiedziałam się skąd u mnie ten niedosłuch (no chyba nic nie bierze się znikąd, prawda, a jestem osobą bardzo młodą, więc to tym bardziej dziwne), czy moje choroby może na to wpłynęły, no nic, a nic. Nie będę więc jej polecać niestety, są o wiele lepsi audiolodzy w Poznaniu, jeśli ktoś potrzebuje pomocy. Może i dr ma wiedzę, ale jej podejście do pacjenta powinno się trochę zmienić, bo my chcemy, do licha, wiedzieć, co się z nami dzieje!