dr hab. n. med. Barbara Madej-Czerwonka

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Wspaniała to mało powiedziane. Pani Profesor i jej zespół na Kraśnickich to profesjonaliści. Empatia i ciepło to podstawa u nich. Guzek usunięty i zero komplikacji. Szacunek dla Was.

Do Pani doktor tylko ze zmianami w piersiach. Nad innymi przypadkami nie chce jej się pochylać. Mnie "przyjęła w drodze miedzy gabinetami". Czas oględzin ok minuty.

Byłem u Pani doktor pierwszy raz i przyznam szczerze że jestem bardzo zadowolony.Pani Doktor Madej jest przesympatyczną osobą,delikatną,życzliwą,wszystko tłumaczy na spokojnie i dokładnie.Poświęca dużo czasu pacjentowi.Ja zawsze jeżeli będę miał problemy będę kierować się do Doktor Madej.Dziękuję i pozdrawiam. Artur z Puław

Miła i ciepła osoba. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Zabieg wycięcia guzka wykonany profesjonalnie i bardzo estetycznie. Jestem bardzo zadowolona i szczerze moge polecic panią doktor.

Pani doktor - to lekarz z powołania, dbający o pacjenta. Zarówno w przychodni, jak też w szpitalu pacjenta traktuje jakby był On najważniejszy i jedyny, chociaż ma Pani doktor wielu pacjentów, to zawsze znajdzie chwilę aby wytłumaczyć jak będzie wyglądał zabieg, czy leczenie. Mimo zmęczenia zawsze uśmiechnięta i przyjazna ludziom.

Wspaniała kobieta ,miła,ciepła ,serdeczna Wszystko dokładnie tłumaczy Bardzo zaangażowana w to co robi Dzięki Pani Doktor Madej jestem dziś zdrowa

Moja mama leczy się u pani doktor od 2001 roku publicznie i jest bardzo zadowolona. Ja w prywatnym gabinecie usuwałem znamię, które mnie niepokoiło. Z zabiegu jestem bardzo zadowolony. Zero bólu, zero blizn. Od pacjentów w poczekalni dowiedziałem się, że jest chirurgiem plastycznym. Z tym większym spokojem dałem się pociąć. Kompetentna, fachowa i bardzo miła. Tak mogę ocenić panią doktor. Pozdrawiam.

Zdecydowanie najlepszy lekarz na jakiego trafiłem dotychczas. Mogę z czystym sumieniem polecic, bo jest świetną specjalistką a przy tym wspaniałą osobą ;-) pozdrawiam Panią serdecznie.

zrobiła źle operację nie wycieła całkiem nowotoru po kilku miesiącach żona zmarła tłumaczyła oczywiście że nie jej wina po konsultacji inny prof,onkolog powiedział że podczas operacji nie było badania śródoperacyjnego histopatologicznego i ten typ nowotworu powinien być usuniety z całą piersią a nie tylko kawałek piersi,i jak tu zaufać lekarzom,ciekawe ile bezkarnie wyśle jeszcze pacjentów na tamten świat,oczywiście nie robiła tego za darmo!!

Najlepszy chirurg i onkolog , dr Madej- Czerwonka jest wybitnym specjalistą w obydwu dziedzinach , jesteśmy z żoną Jej dozgonnie wdzięczni za wszystko co dla nas zrobiła . Przyjechaliśmy do niej 15 miesięcy temu. Jest wzorem jako człowiek , uczciwa i nie wywyższa się ponad innych .Bardzo zapracowana i w pełni oddana temu co robi. BARDZO DZIĘKUJEMY I ŻYCZYMY POWODZENIA.