Barbara Majas-Ogórek

Ginekolog, Ginekolog położnik

Super lekarz, właściwa osoba na właściwym miejscu, polecam

Super lekarz, właściwa osoba na właściwym miejscu, polecam

Póki co byłam raz u Pani doktor, zamierzam jednak kontynuować tę "znajomość". Pani ginekolog jest bardzo miła, wzbudza zaufanie. Poświęca pacjentowi dużo czasu, wizyta nie przebiega w nerwowym pośpiechu. Szanuje prywatność pacjenta. Gabinet badań zamknęła od wewnątrz na klucz, aby nikt nie zajrzał. Pani doktor wszystko cierpliwie tłumaczy, wypytuje, odpowiada na pytania, objaśnia. W ramach wizyty zrobiono mi bezpłatnie USG. Zdecydowanie jestem zadowolona, mam nadzieję, że Pani Majas poprowadzi moją planowaną na niedługą przyszłość ciążę:-)

Póki co byłam raz u Pani doktor, zamierzam jednak kontynuować tę "znajomość".

Jestem zadowolona ze współpracy z panią doktor. Rzeczowa, kompetentna. Polecam;)

pani doktor na pozór miła ale to tyle jesli chodzi o zalety. zbagatelizowała moj problem z ktorym do niej przyszłam.a ma to na tyle znaczenie poniewaz jestem w ciazy i od dobrej djagnozy zalezec bedzie czy porod bedzie przez cesarkie ciecie czy naturalny. niepolecam zero kompetencji,nawet usg ciazy nie potrafi zrobic.

Najlepszy specjalista jakiego miałam okaze poznac

Najlepszy specjalista jakiego miałam okaze poznac

Od wielu lat szukałam lekarza, z którego byłabym zadowolona, ale znalazłam dopiero teraz. Leczę się u Pani doktor od pół roku, jestem bardzo zadowolona zarówno z atmosfery jaką stwarza na wizycie, jak i sposobu leczenia. Żałuję tylko, że nie trafiłam na nią, gdy byłam w ciąży...

Pani doktor źle rozpoznała chorobę. Stwierdziła torbiel którą chciała przekuć, na szczęście zasięgnęłam opinii innego lekarza który stwierdził potworniaka. Maiłam poważną operację która się udała. Pani ogórek stanowczo i zdecydowanie nie polecam

Pani dr. nieprawidłowo przeprowadziła mi badanie w efekcie czego znalazlam się w szpitalu. Zdecydowanie nie polacam. Mam przez nia jeszcze wieksze problemy niż miałam. Zachowała się niekompetentnie!!!!!!!!! Nie polecam...skutek wizyty u niej odczuwam do dziś i jeszcze będę jakiś czas.

Pani doktor poświęca bardzo dużo czasu pacjentowi, przeprowadza dokładny wywiad aby znaleźć jak najlepsze rozwiązanie problemu. Wszystko spokojnie tłumaczy i na wszystkie pytania kompetentnie odpowiada.

Wszystko spokojnie tłumaczy i na wszystkie pytania kompetentnie odpowiada.