Barbara Majas-Ogórek

Ginekolog, Ginekolog położnik

Do dr trafiłam przypadkowo ok.2 lat temu. Miałam wiele różnych problemów o podłożu ginekologicznym i tylko dzięki dr udało mi się wybrnąć na prostą. Gorąco polecam tego fachowca wszystkim kobietom.

Najlepszy specjalista jakiego miałam okaze poznac

Najlepszy specjalista jakiego miałam okaze poznac

trafiłam do p. doktor przez przypadek. od prawie roku borykałam sie z problem, który mój lekarz bagatelizował. Okazało się niestety, że mam poważne schorzenie. wystraczył rzut oka i postawiła właściwą diagnozę. Gorąco polecam

Chodzę do Pani doktor już ok. roku i jestem bardzo zadowolona. Jest osobą kompetentną i miłą. Robi wszystko delikatnie, co ja sobie cenię, gdyż jestem osobą skrytą. Wszystko tłumaczy, rozmawia, pyta się i jest naprawdę miła. Z przyjemnością mogę ją polecić jako osobę godną zaufania. Zawsze podczas wizyty drzwi się zamykane od środka, czasu Pani poświęca tyle ile potrzeba. Kiedy tabletki źle na mnie wpływały, Pani doktor zamieniła wszystko abym się dobrze czuła. Prowadziła także ciążę mojej siostry ( teraz mam wspaniałą chrześnicę). JAK NAJBARDZIEJ POLECAM ! :)

Od kilku lat miałam bóle w dole brzucha, które inni lekarze leczyli hormonalnie. Podczas wizyty Pani Doktor wykonała mi badanie USG - okazało się, że mam torbiel na jajniku. Dostałam skierowanie do szpitala i obecnie jestem już po zabiegu laparoskopii. Pani Doktor Majas-Ogórek to wyjątkowo dobry i rzetelny specjalista a także przemiły człowiek.Cieszę,że trafiłam po jej opiekę. Szczerze POLECAM!

Jestem bardzo zadowaolona z opieki nad moją ciążą, profesjonalizmem i podejsćiem pani doktor.To dzięki niej zaszłam w ciąże i cała ciąża przebiegła bez problemów, zasze mogłam liczyć na jej pomoc. Jestem wręcz zszokowana pierwszymi opiniami .Ciekawe czy ich autorami są prawdziwe pacjętki, czy... Pozdrawiam Panią doktor i jeszcze raz dziękuje. PK

Pozdrawiam Panią doktor i jeszcze raz dziękuje. PK

Od wielu lat szukałam lekarza, z którego byłabym zadowolona, ale znalazłam dopiero teraz. Leczę się u Pani doktor od pół roku, jestem bardzo zadowolona zarówno z atmosfery jaką stwarza na wizycie, jak i sposobu leczenia. Żałuję tylko, że nie trafiłam na nią, gdy byłam w ciąży...

Pani doktor poświęca bardzo dużo czasu pacjentowi, przeprowadza dokładny wywiad aby znaleźć jak najlepsze rozwiązanie problemu. Wszystko spokojnie tłumaczy i na wszystkie pytania kompetentnie odpowiada.

Wszystko spokojnie tłumaczy i na wszystkie pytania kompetentnie odpowiada.

Póki co byłam raz u Pani doktor, zamierzam jednak kontynuować tę "znajomość". Pani ginekolog jest bardzo miła, wzbudza zaufanie. Poświęca pacjentowi dużo czasu, wizyta nie przebiega w nerwowym pośpiechu. Szanuje prywatność pacjenta. Gabinet badań zamknęła od wewnątrz na klucz, aby nikt nie zajrzał. Pani doktor wszystko cierpliwie tłumaczy, wypytuje, odpowiada na pytania, objaśnia. W ramach wizyty zrobiono mi bezpłatnie USG. Zdecydowanie jestem zadowolona, mam nadzieję, że Pani Majas poprowadzi moją planowaną na niedługą przyszłość ciążę:-)

Póki co byłam raz u Pani doktor, zamierzam jednak kontynuować tę "znajomość".