Barbara Malanowicz

Pediatra

Jesteśmy naprawdę zadowoleni z porad lekarskich Pani dr. Leczymy u niej dwójkę dzieci. Pani dr rozsądnie podchodzi do pacjenta i nie stawia pochopnej diagnozy. Niezwykle empatyczna, otwarta na sugestie (np. badania), stanowcza kiedy jest potrzeba. Ponadto jest dociekliwa i zdecydowana na dotarcie do przyczyn dolegliwosci. Bardzo podoba mi się to, ze czesto dzieciom przepisywane są maści/krople robione w aptece - zawsze były skuteczne a cena bardzo przystępna. Nie raz otrzymałam od Pani dr rozsądną i skuteczną radę przy pojawiających się problemach (alergia pokarmowa, problemy skórne, powracające infekcje dolnych dróg oddechowych czy zapaleń spojówek). Mogę z czystym sumieniem polecić.

Polecam Pani Doktor konkretna.Masz pytanie zadawaj nie duś tego w sobie.Aż przyjemnie przychodzić do dobrego lekarza.Poświęca czas tyle żeby nie stawiać pochopnej decyzji.Jeżeli to zła czy dobra wiadomość to ci powie.Przyjemna,konkretna,elegancka i ten ciepły uśmiech.100% satysfakcji u Pani Dr.B.Malanowicz

Uprzejmy, kompetentny Lekarz, do pacjenta podchodzi "bez paniki", ale też bardzo troskliwie.

CUDOWNA PANI DOKTOR!!!!!!!!!!!!!!! LECZY SERCEM I DLA KAŻDEGO MA DOBRE SŁOWO A CO NAJWAŻNIEJSZE CZAS. JEST WYROZUMIAŁA NO I ZAWSZE BARDZO ELEGANCKA.

korzystam z cennych rad Pani Doktor 20 lat, choruję na cukrzycĘ insulinozalezną 25 lat. Najlepszy diabetolog pod słońcem. Profesjonalana zawsze!!! GORĄCO POLECAM

Wciąż poszukujesz "Pediatra Gliwice"?

NZOZ Przychodnia "Sikornik" Sp z.o.o.
Wizyty Domowe
Obrońców Pokoju 39 lok. 8