lekarz Barbara Mandera

2,5
1,3

Byłam u Pani Doktor pierwszy raz na wizycie i była okropnie niemiła, nie wyjaśniła nic kompletnie. Nie polecam!

Do Pani Doktor trafiłam z zapaleniem rogówki. Pani Doktor mnie dokładnie zbadała, wyjaśniła co mi jest i przepisała leczenie. Wyznaczyła też termin wizyty kontrolnej. Bardzo dziękuję Pani Doktor!

Nie polecam!!! Niemiła kobieta. Mimo, ze mam ogromny problem z oczami(na jedno oko nie widzę,grozi mi utrata drugiego) badanie prowadzila bardzo niedelikatnie,pakowala mi palce w oczy. Ostatnio odkleiła mi się druga siatkowka i mnie nie przyjęła. Powiedziała ze juz konczy prace. A ja chciałam tylko sprawdzi co sie dzieje. I dostać skierowanie do szpitala. Przez nią wszystko przesunelo się. W czasie .nie bylo akurat żadnego innego okulisty. Na prawdę przestrzegam przed nią. Mogłam starcic moje jeden oko.

Po dzisiejszej max. 5 minutowej wizycie NIE POLECAM. Na każda wizyte czeka sie kilka miesięcy - Byłam zapisana na 17 września 2014 r. na godzine 11. Jednak o tej porze Pani Doktor juz nie było. Miłe Panie w Recepcji przesunęły mi termin wizyty na dzisiaj 24 wrzesnia , przepraszając za Pania Doktor. Pani Doktor odmówiła mi zbadania wzroku i wypisania wniosku na nowe szkła tłumacząc sie brakiem czasu z powodu "nadprogramowych pacjentów" . Wypisała recepte na krople, które biorę od kilku lat z powodu postepującej zaćmy - na moja prośbę ...

Po dzisiejszej max. 5 minutowej wizycie NIE POLECAM.
Na każda wizyte czeka sie kilka miesięcy - Byłam zapisana na 17 września 2014 r. na godzine 11. Jednak o tej porze Pani Doktor juz nie było. Miłe Panie w Recepcji przesunęły mi termin wizyty na dzisiaj 24 wrzesnia , przepraszając za Pania Doktor. Pani Doktor odmówiła mi zbadania wzroku i wypisania wniosku na nowe szkła tłumacząc sie brakiem czasu z powodu "nadprogramowych pacjentów" . Wypisała recepte na krople, które biorę od kilku lat z powodu postepującej zaćmy - na moja prośbę niechętnie przepisała mi skierowanie do szpitala z powodu zaćmy lewego oka- skierowanie na prawe juz oddałam w zeszłym roku i w szpitalu prosili o dostarczenie drugiego skierowania, więc to nie był mój wymysł - i stwierdziła,ze limit wizyty wyczerpany. W tym roku juz oczywiście terminów do okulistów nie ma, zapisy na przyszły rok będą w listopadzie.