lekarz Barbara Mazur

1,3
1,3

Poszlam na wizyte prywatna, proszac o ustalenie mocy soczewek kontaktowych i okularow. Dostalam jakas masc, o ktorej w aptece nikt nie slyszal, a pani doktor powiedziala, ze nie da rady ustalic podczas jednej wizyty danych, o ktore prosilam, koniecznie chciala mi sprzedac soczewki firmy, z ktora wspolpracuje ona sama, odradzajac mi wszystkie inne soczewki. Odczuwalne bylo, ze chciala mnie umowic na kolejna wizyte, zeby skasowac kolejna oplate - nie otrzymalam pomocy, o ktra mi chodzilo. Zdecydowanie odradzam. Poszlam do innego okulisty, ktory ustalil moc soczewek i okularow bez problemu w trakcie jednej wizyty.

Witam Chodziłem do tej doktor ok roku 2000, mam zeza rozbieżnego (uciekające lewe oko), jedyne co mi zapisała to jakiś wyciąg z Aloesu po 200zł/opakowanie. Było tego kilka butelek, po zażywaniu 4 lata nic nie pomogło, dopiero teraz zaczynam normalne leczenie- okularami korygującymi(w wieku 20 lat!). ZDECYDOWANIE ODRADZAM, jest to osoba niekompetentna, bardziej znachor czy szaman (zapisywanie wyciągu z aloesu na nastawienie oka) bo inaczej nie można tego nazwać. NIE POLECAM!!

Witam

NIE POLECAM!!

Skandaliczny sposób traktowania pacjentów. Brak kompetencji a diagnozy z sufitu. Koszmar