lekarz Barbara Melaniuklekarz Barbara Melaniuk - zdjęcie profilowe

Wykonywane badania:
- cytologia
- konsultacje ginekologiczne
- konsultacje endokrynologiczne

Witam, Byłam u niej na swojej pierwszej wizycie, więc ciężko mi znaleźć porównanie lub stwierdzić czy była delikatna czy nie. Nie wiem o co chodzi z komentarzami odnośnie tego, że jest nie miła, bo tego problemu nie zauważyłam. Oczywiście nie uśmiechała się cały czas, ale spójrzmy prawdzie w oczy - kto by miał uśmiech 24/h kiedy pracuje każdego dnia po tyle godzin czy to prywatnie czy w szpitalach, a do tego jego praca polega na oglądaniu cały czas "tego i owego"? Kiedy powiedziałam, że się trochę wstydzę pocieszyła mnie, że ...

Witam,
Byłam u niej na swojej pierwszej wizycie, więc ciężko mi znaleźć porównanie lub stwierdzić czy była delikatna czy nie. Nie wiem o co chodzi z komentarzami odnośnie tego, że jest nie miła, bo tego problemu nie zauważyłam. Oczywiście nie uśmiechała się cały czas, ale spójrzmy prawdzie w oczy - kto by miał uśmiech 24/h kiedy pracuje każdego dnia po tyle godzin czy to prywatnie czy w szpitalach, a do tego jego praca polega na oglądaniu cały czas "tego i owego"? Kiedy powiedziałam, że się trochę wstydzę pocieszyła mnie, że nie ma czego i to nic strasznego. W kwestii nastawienia daję jej raczej plus a nie minus. Samo badanie plus cytologia nie powiem żeby należały do super przyjemnych, ale spodziewałam się czegoś gorszego. Pytała czy w którymś miejscu czuję ból i faktycznie kilka razy odczułam dyskomfort przy naciskach, ale przecież musiała to jakoś zbadać - na odległość się nie da ;-) Ogólnie odniosłam pozytywne wrażenie po swoim "pierwszym razie" i nie zniechęciła mnie w żaden sposób. Ze swojej strony polecam!

Nie polecam! Ta Pani nie powinna pracować w zawodzie. Jest niekompetentna, nieuprzejma, brutalna i zwyczajnie chamska. Moja żona wyszła z gabinetu zapłakana, rozdygotana, obolała od bardzo bolesnego sposobu badania. Ta Pani powinna iść na emeryturę! NIE POLECAM.

Byłam pacjentką pani doktor przez wiele lat. Trzeba przyznać, że posiada dużą wiedzę i doświadczenie w dziedzinie ginekologii i endokrynologii - pod względem medycznym nie mam jej nic do zarzucenia. Rzetelnie wykonany wywiad oraz badania, trafione leczenie. Większość kobiet jednak od ginekologa oczekuje także uprzejmości, zaangażowania i delikatności w dosyć intymnych i krępujących bądź co bądź sytuacjach. I tu niestety zawiodłam się w sposób dosyć przykry. Jeśli komuś nie przeszkadza opryskliwość, niedelikatność i zniecierpliwienie u lekarza, na pewno będzie zadowolony. Mnie niestety w końcu to zniechęciło.

Byłam pacjentką pani doktor przez wiele lat.

Jest lekarzem z duzym doświadczeniem, kompetentnym, posiadającym dużą wiedzę tę najnowszą z zakresu ginekologii. Co mi z tego gdy lekarz jest tylko uprzejmy dużo mówi a nic z tego nie wynika. Chciałabym aby był skuteczny i przewidujący. Takim lekarzem jest Pani Doktor. Długoletnia pacjentka.

Długoletnia pacjentka.

Jest lekarzem o dużej odpowiedzialności za pacjenta. Bardzo szczegółowo przeprowadza wywiad z pacjętem. Takiemu lekarzowi można ufać.

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Piaseczno"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana