lekarz Barbara Melaniuklekarz Barbara Melaniuk - zdjęcie profilowe

Wykonywane badania:
- cytologia
- konsultacje ginekologiczne
- konsultacje endokrynologiczne

Najmniej przyjemny lekarz z jakim miałam do czynienia. Mam ogromne problemy endokrynologiczne i ginekologiczne, a pani przez telefon zaczela na mnie krzyczeć. Unikać tej lekarki.

Zdecydowanie nie polecam. Na wizytę a raczej teleporadę zapisała się mną dziewczyna, byłem przy tej rozmowie więc informację mam na bieżąco. pani doktor (pisownia specjalnie) była bardzo chamska, w ogóle nie pomogła, 0 jakiejkolwiek komunikatywności. Na odpowiedź jak brać leki powiedziała tylko będzie na stronie po co Pani pyta. Po 11 minucie rozmowy a raczej próby wklepania czegoś do komputera powiedziała że już i tak poświęciła 30 minut mojej dziewczynie i ma innych pacjentów. Co do dolegliwości 0 informacji, co do badań 0 informacji. Ta pani siedzi tam za karę, nie chce pomóc ludziom. Zdecydowanie nie polecam, szczególnie jak poczytałem trochę komentarzy na temat tej pani doktor to zdecydowanie odradzam. Jeżeli jesteście parą która spodziewa się dziecka lub chce porady specjalisty to uciekajcie i anulujcie wizytę.

Nie polecam! Ta Pani niestety nie powinna pracować w zawodzie. Jest nieuprzejma, niekompetentna, powiedziała, że nie ma czasu na moje problemy, bo ma inne pacjentki i nie będzie traciła czasu na tłumaczenie przebiegu choroby. Jeszcze nigdy nikt mnie tak nie zlekceważył w gabinecie lekarskim.

Nie polecam! Ta Pani niestety nie powinna pracować w zawodzie.
Jeszcze nigdy nikt mnie tak nie zlekceważył w gabinecie lekarskim.

Zmuszona jestem opisac niestety bardzo przykre doswiadczenie. Poszlam na wizyte aby potwierdzic dlugo wyczekiwana ciaze (byl to juz skonczony 6. tydzien). Pani doktor od wejscia nieuprzejma, z mina jakby siedziala w pracy za kare. Powiedziala, ze przyszlam za wczesnie i nawet nie oplaca sie jeszcze robic usg. Ze jak z plodem wszystko dobrze to przetrwa, a jak chory to i tak poronie. W trakcie wizyty prosila zebym sie rozebrala i polozyla. Kiedy juz tak czekalam rozneglizowana Pani doktor zaczela spokojnie szukac rekawiczek po wszystkich szafkach a pozniej dzwonila na recepcje ...

Zmuszona jestem opisac niestety bardzo przykre doswiadczenie.
W trakcie wizyty prosila zebym sie rozebrala i polozyla. Kiedy juz tak czekalam rozneglizowana Pani doktor zaczela spokojnie szukac rekawiczek po wszystkich szafkach a pozniej dzwonila na recepcje narzekajac ze ma w gabinecie za duze rekawiczki. Po chwili wykonala kolejny telefon podczas gdy ja nadal czekalam na kozetce. Do osoby przy telefonie powiedziala ze nie ma jak mnie zbadac bo rekawiczki sa za duze i moga ''zostac pacjentce w pochwie''. Bylam przerazona gdy chwile pozniej Pani doktor faktycznie przystapila do badania tymi rekawiczkami. Na moje pytanie czy one faktycznie moga tam zostac, Pani doktor odpowiedziala, ze tak, ale mam sie nie przejmowac, jakby co je czyms wyjmie.
Na koniec musialam jeszcze wysluchac litanii Pani doktor na temat l4 dla kobiet ciazy i sytuacji lekarzy w naszym kraju...
Stracilam ponad 30 min, a nie dowiedzialam sie niczego konkretnego bo diagnoza Pani doktor brzmiala: "na 90% jest Pani w ciazy, gwarancji zadnej nie dam".

Wyszlam z placzem i natychmiast umowilam sie na wizyte do innego lekarza.

Nie polecam! Ta Pani nie powinna pracować w zawodzie. Jest niekompetentna, nieuprzejma, brutalna i zwyczajnie chamska. Moja żona wyszła z gabinetu zapłakana, rozdygotana, obolała od bardzo bolesnego sposobu badania. Ta Pani powinna iść na emeryturę! NIE POLECAM.

Witam, Byłam u niej na swojej pierwszej wizycie, więc ciężko mi znaleźć porównanie lub stwierdzić czy była delikatna czy nie. Nie wiem o co chodzi z komentarzami odnośnie tego, że jest nie miła, bo tego problemu nie zauważyłam. Oczywiście nie uśmiechała się cały czas, ale spójrzmy prawdzie w oczy - kto by miał uśmiech 24/h kiedy pracuje każdego dnia po tyle godzin czy to prywatnie czy w szpitalach, a do tego jego praca polega na oglądaniu cały czas "tego i owego"? Kiedy powiedziałam, że się trochę wstydzę pocieszyła mnie, że ...

Witam,
Byłam u niej na swojej pierwszej wizycie, więc ciężko mi znaleźć porównanie lub stwierdzić czy była delikatna czy nie. Nie wiem o co chodzi z komentarzami odnośnie tego, że jest nie miła, bo tego problemu nie zauważyłam. Oczywiście nie uśmiechała się cały czas, ale spójrzmy prawdzie w oczy - kto by miał uśmiech 24/h kiedy pracuje każdego dnia po tyle godzin czy to prywatnie czy w szpitalach, a do tego jego praca polega na oglądaniu cały czas "tego i owego"? Kiedy powiedziałam, że się trochę wstydzę pocieszyła mnie, że nie ma czego i to nic strasznego. W kwestii nastawienia daję jej raczej plus a nie minus. Samo badanie plus cytologia nie powiem żeby należały do super przyjemnych, ale spodziewałam się czegoś gorszego. Pytała czy w którymś miejscu czuję ból i faktycznie kilka razy odczułam dyskomfort przy naciskach, ale przecież musiała to jakoś zbadać - na odległość się nie da ;-) Ogólnie odniosłam pozytywne wrażenie po swoim "pierwszym razie" i nie zniechęciła mnie w żaden sposób. Ze swojej strony polecam!

Byłam pacjentką pani doktor przez wiele lat. Trzeba przyznać, że posiada dużą wiedzę i doświadczenie w dziedzinie ginekologii i endokrynologii - pod względem medycznym nie mam jej nic do zarzucenia. Rzetelnie wykonany wywiad oraz badania, trafione leczenie. Większość kobiet jednak od ginekologa oczekuje także uprzejmości, zaangażowania i delikatności w dosyć intymnych i krępujących bądź co bądź sytuacjach. I tu niestety zawiodłam się w sposób dosyć przykry. Jeśli komuś nie przeszkadza opryskliwość, niedelikatność i zniecierpliwienie u lekarza, na pewno będzie zadowolony. Mnie niestety w końcu to zniechęciło.

Byłam pacjentką pani doktor przez wiele lat.

Jest lekarzem z duzym doświadczeniem, kompetentnym, posiadającym dużą wiedzę tę najnowszą z zakresu ginekologii. Co mi z tego gdy lekarz jest tylko uprzejmy dużo mówi a nic z tego nie wynika. Chciałabym aby był skuteczny i przewidujący. Takim lekarzem jest Pani Doktor. Długoletnia pacjentka.

Długoletnia pacjentka.

Jest lekarzem o dużej odpowiedzialności za pacjenta. Bardzo szczegółowo przeprowadza wywiad z pacjętem. Takiemu lekarzowi można ufać.