lekarz Barbara Mielczarek

1,5
1,4
1,4
1,3

Bardzo nieprzyjemna lekarka. Czekałam w kolejce. Pacjenci wchodzili wdg godziny. Była moja kolej a dr zobaczyła swoją koleżankę przez drzwi i bezszczelnie zawołała żeby weszła bez kolejki! Gdyby to była jakaś szybką wizyta to ok ale pogawędki na pół godziny sobie urządziły. Brak szacunku. Nie polecam. Sytuacja miała miejsce w przychodu Życie w Nowym Dworze Mazowieckim

Jeszcze u tak nieprzyjemnego lekarza nigdy nie byłem. Nawet nie chce mi się tego komentować. Nie polecam nikomu tego lekarza

Niestety nie polecam. Pani doktor bardzo niemiła, wręcz niegrzecznie traktuje pacjentów, zero wyczucia taktu. Koszt wizyty, to niemałe pieniądze, które wyrzucone są w błoto, szkła są źle dobrane, musiałam iść do innego okulisty. Według mnie jest to osoba niekompetentna w swoim fachu. Nie rozumiem jak przez tyle lat, można oszukiwać pacjentów, zapisując na wizytę do tej pani? Zdecydowanie ODRADZAM.

Zdecydowanie odradzam. Źle dobrane szkła. Wymiana na prawidłowe niestety jest kosztowna. Bardzo niemiła osoba.

Odradzam. Bardzo nieuprzejma lekarka z dziwnymi diagnozami nie popartymi w niczym. Dopatrzyła się u mnie jaskry chociaż u innych lekarzy miałam i mam dobre recenzje wzroku.

Odradzam tego lekarza!!! Omijać szerokim łukiem!!! Zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami. Poza oczywistością opryskliwością i chamstwem, na pierwszym miejscu należy podkreślić, że ta lekarka jest całkowicie niekompetentna. Dobrała mi takie szkła, które nijak mają się do stanu rzeczywistego mojego wzroku. Zaraz po wizycie u niej udałam się do doświadczonego optometrysty. Różnice dot. zalecanej korekcji szkieł są rażące. W prawym oku z astygmatyzmem nie uwzględniła nawet wartości cylindra, tylko zostawiła mnie z takim szkłem jakie miałam oraz dużą nieskorygowaną przez szkła wadą wzroku. Optometrysta z kolei uwzględnił astygmatyzm i dobrał odpowiednie szkła w których nareszcie mogę widzieć jak należy. Co do doboru szkieł w drugim oku: też jedna wielka porażka. Wg niedouczonej Pani dr: sfera: - 0.5, cylinder: -1, oś: 5, podczas gdy poprawna wartość szkieł jest następująca: sfera: -1.5, cylinder: -1.5, oś: 8. Niewyobrażalne, że ta kobieta jest okulistą! Omijać szerokim łukiem, jeśli zależy Wam na zdrowiu.

w 100% potwierdzam powyższe opinie. Zero profesjonalizmu, opryskliwość i niesłuchanie pacjenta. Nieprzepisanie leków, które pomagały wcześniej, a jak zostało zadane pytanie dlaczego, to nie i koniec. Zero wyjaśnień i ciągłe pretensje Wyrzucone pieniądze w błoto Nie polecam. Omijajcie tę Panią z daleka!!!

Wyrzucone pieniądze w błoto
Nie polecam. Omijajcie tę Panią z daleka!!!

Lekarz dramat, nie polecam, nie miła i nie przyjemna. Pacjent wszystko robi źle, źle siedzi, źle oko otwiera. Diagnoza też nietrafna, ale na szczęście przez nie ufność do Pani poszłam do innych lekarzy, potwierdzić postawioną diagnozę, nie wiem jakby sie to skończyło gdybym dalej kontynuowała wizyty. Najlepiej brać pieniądze !! NIE POLECAM

NIE POLECAM

Potwierdzam inne negatywne opinie, pierwszy raz wspominam tak okropnie wizyte u lekarza. Bede omijał szerokim łukiem.

Jedno słowo - żenada. O niekompetencji można by było wiele napisać. Ale podejście do pacjenta na granicy mobbingu. Krzyk i pretensja. Ktoś taki nie powinien nazywać się lekarzem.

Jedno słowo - żenada.