Barbara Mirecka-Pawlus

Stomatolog, Ortodonta

świetny stomatolog świetny stomatolog świetny stomatolog świetny stomatolog świetny stomatolog świetny stomatolog świetny stomatolog świetny stomatolog świetny stomatolog świetny stomatolog świetny stomatolog świetny stomatolog świetny stomatolog świetny stomatolog świetny stomatolog świetny stomatolog świetny stomatolog świetny stomatolog świetny stomatolog świetny stomatolog świetny stomatolog

odradzam. przez 2,5 roku nosiłam stały aparat. góra - ładnie się wyprostowała, efekt był widoczny już nawet po 4 tygodniach od założenia. natomiast dół - tragedia. pani doktor zdjęła mi aparat mimo, że zęby nie były wyprostowane - i to przede wszystkim wpływa na moją negatywną ocenę. dodatkowo trzeba ją "ciągnąć za język" żeby dowiedzieć się, co robi i jakie będą tego efekty... nie usłyszałam też nic na temat, tego czego nie powinnam jeść z uwagi na delikatność aparatu; żadnych porad jak dbać o higienę jamy ustnej. z czasem dla pacjenta tez bywało kiepsko - na jedną godzinę było umówionych kilka osób, co wiązało się z koniecznością odsiedzenia średnio 45 minut w oczekiwaniu na przyjęcie. zdarzało się także, że niedokładnie przykleiła zamki, które odpadały po paru godzinach, bądź nie przycięła drutów, które raniły dziąsła. pozytywem jest, że w takiej sytuacji przyjmowała jak najszybciej się dało i bezpłatnie naprawiała szkodę. koszt założenia aparatu 3000 zł, wizyty w zależności od tego, co robiła: 0, 30, 50 zł, zmiana łuków – 100 zł za jeden. efekt prostowania – po 1,5 roku jest ledwo widoczny. całkowity koszt (aparat + wizyty + zdjęcia rtg + inne) - 5000 złotych.

Bardzo dobry Ortodonta. Od nie dawna mam aparat a już widzę efekty. Odpowiednio dobrane leczenie dla mojego problemu.Polecam ;)

Jest naprawde uprzejma i nigdy nie maialam problemow z dobraniem wizyty wtedy kiedy mi pasuje :)

Odkąd założyła mi aparat same z nim problemy...Już po 1 dniu druciki wystawały raniąc i powodując miejsca ropne w środku jamy ustnej...po 2tygodniach odkleił się "zamek" od zęba a na naprawe muszę czekać pare dni...Może i sympatyczna ale jeśli się za coś płaci to powinno się to porządnie wykonać.

więcej takich lekarzy a skończy sie problem pieki zdrowotnej w Polsce krzysztof O

więcej takich lekarzy a skończy sie problem pieki zdrowotnej w Polsce
krzysztof O

Jest wspaniałą ortodontką. I w dodatku bardzo miłą i sympatyczną ;)

Jest wspaniałą ortodontką. I w dodatku bardzo miłą i sympatyczną ;)