lekarz Barbara Moj

Psychiatra

Pani doktor jest przemiłą ,ciepłą ,spokojną osobą i po wizycie u niej ten spokój udziela się innym chorym .Ma duże doświadczenie i skuteczność w leczeniu . Do każdego chorego podchodzi indywidualnie , ma dla niego czas i nigdy nie odmawia przyjęcia gdy pacjent gorzej się poczuje a nie ma terminu na dany dzień . jeszcze nigdy nie spotkałam tak miłego i empatycznego lekarza . Tą opinie podzielają wszystkie osoby którym poleciłam wizyte u pani doktor

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Zabrze"?

Zabrze

Nasze Zdrowie