lekarz Barbara Moj

Psychiatra

Dr.Moj była wieloletnią lekarką mojej Mamy. Leczenie przebiegało dobrze do pewnego momentu . Potem nastąpiło pogorszenie (tu muszę dodać ze nie z winy pani Doktor),i wszystko posypało się lawinowo. Mama podupadła na zdrowiu do tego stopnia,ze nie była w stanie udać się ja wizytę osobiście,leków natomiast nie chciano nam przepisywać bez osobistego stawienia się Mamy co skutkowało tym,ze w najgorszym momencie życia mama została mówiąc kolokwialnie na lodzie. Wobec zaistniałej sytuacji bylismy zmuszeni szukać nowego lekarza który zechciał by przyjechać na wizytę domową. Uważam ze tak nie powinno się nikogo ...

Uważam ze tak nie powinno się nikogo bez pomocy zostawiać.
Szczęście w nieszczęściu ,że znalazł się ktoś kto robi wizyty domowe -pewien lekarz z Katowic,który nie tylko uratował moją Mamę,ale i postawił Ją na nogi.
Poprzez tę opinię proszę tylko o jakieś zmiany ,które zapobiegną w przyszłości podobnych wydarzeń. Tak nie można zostawiać w potrzebie wieloletnich pacjentów ,to niedopuszczalne .
Pozdrawiam

Pani doktor jest przemiłą ,ciepłą ,spokojną osobą i po wizycie u niej ten spokój udziela się innym chorym .Ma duże doświadczenie i skuteczność w leczeniu . Do każdego chorego podchodzi indywidualnie , ma dla niego czas i nigdy nie odmawia przyjęcia gdy pacjent gorzej się poczuje a nie ma terminu na dany dzień . jeszcze nigdy nie spotkałam tak miłego i empatycznego lekarza . Tą opinie podzielają wszystkie osoby którym poleciłam wizyte u pani doktor