lekarz Barbara Mowińska

2,7
2,5

Pani doktor nie potrafi udzielić konkretnej odpowiedzi na jakiekolwiek pytanie. Jetsem w połowie ciąży,a nie zostały mi zlecone badania na toksoplazmowę, różyczkę. Odradzała wręcz badania prenatalne w pierwszym trymestrze!!!!!! Na pytania dot. leczenia opryszczki czy aktywności fizycznej tylko wzrusza ramionami. Przy każdej wizycie słyszałam, tu cytat: "leżeć, nie wychodzić, hodować ciążę". Sprzęt stary. Dziwne zasady, które wprowadza rejestratorka, dwie kolejki, umawianie kilkoro pacjentów na tą samą godzinę. Wycieczka na taką wizytę to co najmniej 2h w przychodni. Jedynym plusem to NFZ.

Korzystam z uslug dr od wielu lat prowadzila mi ciaze brak zastrzezen jestem bardzo zadowolona z jej podejscia

Pani doktor jest nie przyjemna i kompletnie nieprofesjonalna, zgłosiłam się do niej już jakiś czas temu z bólem w podbrzuszu, usłyszałam, że wątpi by cokolwiek mi dolegało, okazało się że miałam zapalenie pęcherza i dróg moczowych, pierwsze takie zapalenie wtedy miałam i niestety nie potrafiłam rozróżnić dokładnie co dokładnie mnie boli bo bolało mnie całe podbrzusze, to jak pani doktor mnie potraktowała, zaowocowało tym, że już więcej się do niej nie zgłosiłam i raczej nie zgłoszę wolę już pójść do innego prywatnie niż godzić się na takie traktowanie. Kobieta z rejestracji powinna pracować w izolatce, za każdym razem robiła łaskę przy rejestracji a na pytania odpowiadała pretensjami, tacy ludzie nie powinni, pracować z ludźmi.

Pani doktor jest świetna, w gabinecie czuję się komfortowo. Ostatnio przyjęła mnie, pomimo tego, że nie miałam umówionej wizyty (bez entuzjazmu i musiałam swoje odstać w kolejce, ale przyjęła). USG też miałam robione, bez problemu, bez proszenia. No i muszę powiedzieć, że p.doktor ZAWSZE się spóźnia. Co prawda na wizytę czeka się koszmarnie długo, ale to jest Polska, myślę, że p.Barbara nie ma na to wpływu. Kobieta w rejestracji, koszmar. Chociaż muszę przyznać, że od jakiegoś czasu zachowuje się inaczej, stara się. Nie zmienia to faktu, że bardzo trudno się ...

Kobieta w rejestracji, koszmar. Chociaż muszę przyznać, że od jakiegoś czasu zachowuje się inaczej, stara się. Nie zmienia to faktu, że bardzo trudno się z nią porozumieć.

zdecydowanie dobra ginekolog, uprzejma, polecam.

zdecydowanie dobra ginekolog, uprzejma, polecam.

Byłam u dr Mowińskiej na kasę chorych,wizytę miałam na 16.15 - zaznaczam,że byłam ostatnią pacjentką i na późniejszą godz,ta pani w rejestracji nie umawia.zAZNACZYŁA ŻE NIE MOGĘ SIE SPÓŹNIĆ!! NIESTETY SPÓŹNIŁĄM SIE 5 MIN-JESTEM OSOBĄ DOJEŻDŻAJĄCĄ I NIESTETY NIE MOGĘ SOBIE WZIĄĆ WOLNEGO DNIA W DZISIEJSZYCH CZASACH ABY BYĆ NA CZAS.SPOTKAŁAM SIE Z WRĘCZ NIEPRZYJEMNĄ SYTUACJĄ,BO PANI W REJESTRACJI AŻ KIPIAŁA ZE ZŁOŚCI A DR MOWIŃSKA BYŁA TAK WKURZONA....DZIWNE-NA KASĘ CHORYCH DR MOWIŃSKA MA GODZ.PRZYJĘĆ DO 18 GODZ.A NA KORYTARZU ŻYWEGO DUCHA !!!! JEDYNIE JA BYŁAM I PEWNIE PRZESZKODZIŁĄM IM W POPOŁUDNIOWEJ KAWCE I RELAKSIE....NA BADANIE USG NA KASĘ CHOR.NIE MA CO LICZYĆ! A ZABAWNE W TYM WSZYSTKIM JEST TO,ŻE PANI DR MOWIŃSKA NIGDY NIE DOTKNĘŁA MOICH PIERSI A W KARCIE SĄ WBITE PIECZĄTKI : BADANIE PIERSI OK. !! PRZY KAŻDEJ WIZYCIE!! WIRTUALNIE OCZYWIŚCIE A KASKE NA BANK ZA TO POBIERA....KIEDYŚ NAWET ZASUGEROWAŁAM JEJ ABY MNIE PRZEBADAŁA-TZN PIERSI ALE ZBYŁA MNIE TYM,ŻE KAŻDA KOBIETA POWINNA SAMA SIE BADAĆ I TYLE ! BOSKO NIE?? GDYBYM NIE MUSIAŁA CHODZIĆ PO TABLETKI ANTY TO BYM JĄ OLAŁA...DLATEGO IDĘ RAZ W ROKU NA KOMPLEKSOWY PRZEGLAD PODWOZIA DO PRYWATNEGO GABINETU PŁACE 100 ZŁ I MAM TAM FACHOWĄ OBSŁUGĘ,PRZEBADANA JESTEM OD A DO Z NAJNOWSZYM SPRZĘTEM-PANI MACNKIEWICZ - BRAWO DLA TEJ PANI GINEKOLOG!

Będąc w 12 tyg ciąży zgłosiłam się do przychodni z bólami z prośbą,aby pani doktor sprawdziła czy wszystko dobrze z maleństwem.Nie byłam zarejestrowana ale pacjentów nie było,początek dnia więc 15 min i po sprawie ale jednak zostałam odesłana z kwitkiem.Wyszłam z przychodni z płaczem nie wiedząc co się dzieje.Ostatecznie pojechałam tego samego dnia na pogotowie i okazało się,że było zagrożenie poronieniem!Moja noga nigdy więcej tam nie postała!Zrozumiałe. Zmieniłam lekarza prowadzącego i teraz mam wspaniałego synka :)

naprawde świetna Pani Doktor.Bardzo wyrozumiała ,wszystko tłumaczy

naprawde świetna Pani Doktor.Bardzo wyrozumiała ,wszystko tłumaczy

Chodzę do drMowińskiej od9lat,prowadziła moją 1ciążę.Wspaniały ginekolog,polecam

Pani doktor Mowińska nawet nie chciała mnie przyjąć na książeczkę, ponieważ wraz z panią z recepcji stwierdziły iż jest ona nieważna, gdzie była ważna przez rok... Obie panie są niemiłe... Nie polecam...