lekarz Barbara Musioł-Manecka

Pediatra

Bardzo lubię panią Barbarę Manecką. Jest super zawsze można z nią pogadać, doradzi mi jakich leków mam używać ale nie tylko leków. Jest najlepszą pediatrą na świecie. Chodziła do niej także moja siostra co ma teraz 28 lat, chodzę także i ja. Nigdy w życiu bym jej nie zmieniła. Dopiero za 3 lata będę miała 18lat ale już będę za nią tęsknić. POLECAM GORĄCO....

Najlepszy lekarz pediatra jakiego kiedykolwiek spotkałem. Dotyczy to nie tylko Lędzin, ale w ogóle. Szczerze polecałem "Panią Basię" (już ponad 10 lat opiekuje się moimi dziećmi) znajomym z mojego otoczenia - Ci którzy zaprowadzili tam swoje pociechy już nie szukają innego lekarza. Bardzo istotny jest kontakt z Panią doktor - w uzasadnionych przypadkach - jest możliwy praktycznie cały czas, bez ograniczeń pt. "godziny przyjęć" (swój nr komórkowy Pani Manecka pozostawiła nam podczas pierwszej wizyty). Reasumując: Lekarz z powołania, z indywidualnym podejściem tak do dzieciaków jak i do nieraz bardzo zestresowanych ...

Reasumując: Lekarz z powołania, z indywidualnym podejściem tak do dzieciaków jak i do nieraz bardzo zestresowanych rodziców/opiekunów.

Gratulacje dla Pani Doktor... obyśmy mieli więcej takich lekarzy.

Pani doktor opiekuje się zdrowiem moich dwóch synów. Jestem bardzo zadowolona,ponieważ mam z dziećmi trochę problemów,obaj są pod opieką innych specjalistów,z którymi p.Manecka cały czas współpracuje.Jest to lekarz naprawdę z powołania,zawsze chętnie pomaga,służy radą.Bardzo ważne jest dla mnie to,że NIGDY nie odmówiła mi pomocy(mój starszy syn ma 17 lat),a zdarzało się, że dzwoniłam o 3 w nocy.Naprawdę szczerze polecam Panią Manecką waszym dzieciaczkom.

U Pani Dr Maneckiej leczę się już 13 lat i jeszcze nigdy się na Niej nie zawiodłam. Pomoże w każdej sytuacji. Czy za dnia, czy też w nocy (poprzez kontakt telefoniczny ), Pani Manecka zawsze służy pomocą. To pediatra 'na medal'!

lekarz z powołania,leczyła mnie a teraz moje dzieci.miła,uprzejma,zna każde dziecko po imieniu,tłumaczy zestresowanemu rodzicowi jak postępowac z chorym dzieckiem.na wizyty nie trzeba czekać wchodzi się do gabinetu praktycznie odrazu.w weekendy z miłą chęcią przyjmnie w domu.najlepszy lędziński lekarz dziecięcy!

Jest fantastycznym pediatrą, profesjonalistką. Do tego miła, kompetentna,zawsze uśmiechnięta, chętnie poradzi i wszystko wytłumaczy. Nawet w środku nocy służy pomocą nie tylko telefoniczną... Szczerze polecam

Uważam, iż jest najlepszym pediatrą w Lędzinach. Osoba bardzo kompetetna, wyważona a zarazem potrafi złapać kontakt zarówno z chorym dzieckiem jak i ze zestresowanym rodzicem. Uważna w swoich działaniach, nie panikuje ale też nie lekceważy. Nie wciska od razu antybiotyku, próbuje najpierw ratowac dziecko naturalnie.wizyty co 2 dni jej nie przeszkadzają wręcz przeciwnie chwali za zainteresowanie dzieckiem.Pomimo tego, iż to jest jej praca - chleb powszedni tak jak dla nas nasza praca (a wiadomo że nie zawsze nam jest extra w pracy) nigdy nie daje odczuć tego złego. Bardzo bardzo bardzo polecam!!!

Wspaniała jest nasza Pani doktor ,naprawdę lekarz z powołania ,obojętnie czy to jest dzień czy noc zawsze udzieli fachowej porady.Takiego lekarza jak Dr. Manecka to ze świeczką szukać.Fachowiec na 10+ POLECAM:)

Wspaniały lekarz pediatra, miła, ciepła a przy tym kompetentna, poradzi w każdej dziedzinie a żartem potrafi rozładować napięcie zestresowanych rodziców.

Pani Manecka to prawdziwy pediatra z powołania. Do każdego dziecka podchodzi bardzo indywidualnie - także do rodzica. Jest konkretna, zdecydowana, nie waha sie nad swoimi decyzjami - zawsze trafnymi, zna każdego swojego pacjenta po imieniu co jest wrecz niebywałe przy takiej ilości małych pacjentów, z rodzicem rozmawia w sposób praosty i zrozumiały - to bardzo inteligentna lekarka, pozostajaca przy tym prostym acz bardzo elokwentnym człowiekiem. Uważam, iz jest najlepszym pediatrą w Lędzinach

Wciąż poszukujesz "Pediatra Lędziny"?

Przychodnia Rejonowa Nr 1
Poradnia Fredry 17