lekarz Barbara Musioł-Manecka

Najlepsza pani doktor na świecie. Najpierw ja jako dziecko byłam pod jej opieką teraz moja córka która ma już 10 lat. Nigdy,przenigdy nie odmówiła konsultacji telefonicznej, czy to były święta, czy nawet jak była na urlopie. Szkoda tylko że już niestety nie ma prywatnych wizyt. Dziękuję Bogu za taką wspaniałą osobę jaką jest pani doktor Barbara Musioł-Manecka

Jest fantastycznym pediatrą, profesjonalistką. Do tego miła, kompetentna,zawsze uśmiechnięta, chętnie poradzi i wszystko wytłumaczy. Nawet w środku nocy służy pomocą nie tylko telefoniczną... Szczerze polecam

U Pani Dr Maneckiej leczę się już 13 lat i jeszcze nigdy się na Niej nie zawiodłam. Pomoże w każdej sytuacji. Czy za dnia, czy też w nocy (poprzez kontakt telefoniczny ), Pani Manecka zawsze służy pomocą. To pediatra 'na medal'!

Wspaniały lekarz pediatra, miła, ciepła a przy tym kompetentna, poradzi w każdej dziedzinie a żartem potrafi rozładować napięcie zestresowanych rodziców.

Bardzo lubię panią Barbarę Manecką. Jest super zawsze można z nią pogadać, doradzi mi jakich leków mam używać ale nie tylko leków. Jest najlepszą pediatrą na świecie. Chodziła do niej także moja siostra co ma teraz 28 lat, chodzę także i ja. Nigdy w życiu bym jej nie zmieniła. Dopiero za 3 lata będę miała 18lat ale już będę za nią tęsknić. POLECAM GORĄCO....

Pani doktor opiekuje się zdrowiem moich dwóch synów. Jestem bardzo zadowolona,ponieważ mam z dziećmi trochę problemów,obaj są pod opieką innych specjalistów,z którymi p.Manecka cały czas współpracuje.Jest to lekarz naprawdę z powołania,zawsze chętnie pomaga,służy radą.Bardzo ważne jest dla mnie to,że NIGDY nie odmówiła mi pomocy(mój starszy syn ma 17 lat),a zdarzało się, że dzwoniłam o 3 w nocy.Naprawdę szczerze polecam Panią Manecką waszym dzieciaczkom.

Wspaniała jest nasza Pani doktor ,naprawdę lekarz z powołania ,obojętnie czy to jest dzień czy noc zawsze udzieli fachowej porady.Takiego lekarza jak Dr. Manecka to ze świeczką szukać.Fachowiec na 10+ POLECAM:)

lekarka czeka z podaniem leku aż dziecko bedzie naprawdę chore

lekarka czeka z podaniem leku aż dziecko bedzie naprawdę chore

lekarz z powołania,leczyła mnie a teraz moje dzieci.miła,uprzejma,zna każde dziecko po imieniu,tłumaczy zestresowanemu rodzicowi jak postępowac z chorym dzieckiem.na wizyty nie trzeba czekać wchodzi się do gabinetu praktycznie odrazu.w weekendy z miłą chęcią przyjmnie w domu.najlepszy lędziński lekarz dziecięcy!

Ze świecą szukać takiego lekarza!!! :))

Ze świecą szukać takiego lekarza!!! :))