lekarz Barbara Nikodem

1,5
1,6
1,4
1,4

Niestety, bardzo nieprzyjemna Pani. Bardzo niemiłe odzywki, typu "ostatniej nie kazałam czytać", "usiąść". Ostatecznie wizyta skończyła się otrzymaniem recepty na okulary BEZ SŁOWA WYJAŚIENIA. Nie wrócę do tej Pani i nikomu nie polecam. Ogromne rozczarowanie i stracony czas.

Żałuję, że wcześniej nie przeczytałem opinii o Pani doktor. Umówiłem się na badanie prywatne w ramach mojego pakietu luxmed. Jakie wnioski? Zostałem gorzej przyjęty niż na NFZ. Niestety zapomniałem maski i miałem nadzieję, że Pani przyjmie mnie bez - ze względu na to, że to wizyta prywatna. Wchdzę do gabinetu i pytam się czy mógłbym zostać przyjęty bez maski, a Pani odpowiada mi, że nie. W takim razie zapytałem czy jak się zasłonię chusteczką to czy będzie w porządku. Stanowcze nie. Wysłała mnie do recepcji i powiedziała, że może oni będą mieli jakąś dla mnie. Wróciłem z maseczką do gabinetu, zacząłem ściągać kurtkę (bo były ze dwa wolne krzesła), lecz zostałem natychmiast upomniany, abym zostawił kurtkę w poczekalni albo w szatni. Wyszedłem znowu na korytarz i tam zostawiłem kurtkę. Wchodzę z powrotem i siadam na krześle do badania. Pani Barbara mówi, żebym ściągnął okulary, więc to robię. Na wyciągnięcie ręki było biurko Pani doktor, więc prawie je odłóżyłem, ale w ostatnim momencie powiedziała mi, żebym ich nie odkładał na biurko. No to nic, musiałem je trzymać przez wszytkie badania w rękach... Czy tylko ja odnoszę takie wrażenie, że niektórzy lekarze po pandemi są już tak straszliwie przestraszeni pacjentów, aby się nie zarazić? (nie jest to pierwszy doktor, u którego to zaobserwowałem i nie mówię o wszystkich, bo nadal są wspaniali lekarze). Oczywiście badanie przebiegło szybko. Pani doktor nie miała czasu, aby dużo poświęcić mi czasu na jakieś pytania, tylko wypisała mi wadę wzroku i tyle. Na następny dzień poszedłem zamówić okulary i trafiłem na bardzo fajnego i obeznanego sprzedawcę. Jakoś wyszło, że podczas rozmowy powiedziałem, że zostałem bardzo oschle przyjęty, więc sprzedawca zaproponował mi badanie wzroku u nich za 150 zł, jeżeli nie jestem pewny badania u Pani doktor (pomyślałem, że wolę dopłacić te pieniądze, bo wkońcu wydaję prawie 1500 zł na okulary, wolałem być pewny). Skorzystałem z propozycji i zapisałem się. Po kilku dniach miałem badanie i nawet nie będę porównywał tej wizyty, a wizyty u Pani Barbary. U nich w placówce Pani Ewelina poświęciła mi około 30-40 min i zadawała bardzo szczegółowe pytania. Miałem też o wiele więcej zrobionych badań. Po badaniach pokazałem wadę jaką mi wypisała Pani Barbara i wyszło na to, że miałem trochę za mocną wadę wpisaną na lewe oko.

Podsumowując. Badanie u Pani Barbary bardzo słabo wykonane. Odniosłem wrażenie tak, aby tylko zbyć pacjenta i żeby pieniążki wpadły do kieszeni. Z całym szacunkiem dla Pani doktor, ale według mnie takie osoby już dawno powinne być na emeryturze (bo wydaje mi się, żę Pani ma około siedemdziesiątki).

Nie polecam

Umówiłam się do P.Nikodem na wizytę z powodu pogarszającego się wzroku - po raz pierwszy . Po przeczytaniu opinii miałam ochotę odwołać wizytę i umówić się do kogoś innego ale ostatecznie postanowiłam pójść. Miałam w planie poprostu wyjść z gabinetu jeśli wizyta przebiegałaby w niemiłej atmosferze. Ku mojemu zdziwnieniu wizyta przebiegła sprawnie, P. Nikodem jak i pielęgniarka były miłe. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Co prawda było opóźnienie ale nie uważam, żeby to była wina lekarza a rejestrowania ludzi co 15 minut a przecież czasem ktoś przychodzi z poważniejszym problemem, który zajmuje więcej czasu.

Ta Pani chyba miała niespolnione marzenie pracy w wojsku. Można to wywnioskować, po jej nieosobowych odzywkach do pacjentów np. Nic nie dawać na biurko, usiąść, papiery na kolana, patrzeć. A na końcu czekać i nigdzie nie wychodzic. Wszystkie teksty nacechowane pogardą i chamstwem. Aż strach pojsc do toalety w trakcie czekania na jej wyniki badań. Jeden pacjent na chwilę wszedł do innego gabinetu, to zostal chamsko upomniany przy wszystkich przez tą Panią. Nawet nie wiadomo, czy wada się pogorszyła, bo Pani chyba sugerowała się swoim osobistym rozkazem "nic nikomu nie mówić". Jej postawa chyba mocno nasiąknięta PRLem, kiedy to każdy robił łaskę.

Tragedia, Brak szacunku do pacjenta, zero zaangażowania przy badaniu i przede wszystkim błędne określenie wady. Odradzam

Tragedia,

Tragedia. Wszystkie poniższe opinie to prawda. Zwraca się do pacjenta w trybie rozkazujacym "usiąść na fotelu, niczego nie dotykać, nic mi nie dawać, wszystko trzymać na kolanach". Samo badanie malo profesjonalne - czytanie cyferek z tablicy. Natomiast Pani doktor nie omieszkala się skomenyowac mojego wygladu., jak to stwiwdzila " Musi pani schudnąć 20 kg bo umrze pani w szpitalu". Szok

chamska. babka ma problemy i nie powinna być dopuszczona do żadnego rodzaju pracy z klientami. polecam popracować nad swoim zachowaniem i nauczyć się podstawowych manier ;)) w żadnym wypadku nie polecam i przestrzegam innych

Kompletna zgoda z poprzednimi opiniami, można było zajrzeć tutaj wcześniej, oszczędność czasu, pieniędzy i nerwów. Od progu spotkać się można z nadmienionym już ''trybem rozkazującym''. To samo w sobie nie byloby złe, gdyby nie fakt, że mój opis dolegliwości spotkał się z prawie całkowitym brakiem reakcji lekarza, praktycznie zerowa rozmowa. Niestesty konieczne jest umówienie kolejnej wizyty u innego lekarza, diagnoza była szybka, szczątkowa. Odpowiedzi: tak, nie, wymuszone, z tzw. "łaską". Warto u lekarzy szukać jednak jakiegoś rodzaju uzasadnienia diagnozy, wartościowa byłaby jakakolwiek rozmowa o dolegliwościach z pacjentem, a nie przerywanie ...

Niestesty konieczne jest umówienie kolejnej wizyty u innego lekarza, diagnoza była szybka, szczątkowa. Odpowiedzi: tak, nie, wymuszone, z tzw. "łaską". Warto u lekarzy szukać jednak jakiegoś rodzaju uzasadnienia diagnozy, wartościowa byłaby jakakolwiek rozmowa o dolegliwościach z pacjentem, a nie przerywanie w połowie.

NIE POLECAM!!! Pierwszy raz piszę opinię o jakikolwiek lekarzu, ale mojej wizyty u pani doktor nie mogę pozostawić bez komentarza. Nie wiem jak ktoś z takim podejściem do pacjenta może jeszcze pracować?... i jeszcze za taką wizytę trzeba zapłacić... Jestem już prawie w wieku emerytalnym, a pani doktor kazała mi " stać w kąciku i niczego nie dotykać". Ktoś wcześniej pisał, że nie spodobała się jej torebka żony - do mojej torebki też miała uwagi, a do tego komentowała, że źle wykonuję swoją pracę zawodową. Podczas badania wszystko było źle!!! tylko pieniądze zostawione na biurku pozostawiła bez komentarza. LEKARZ-PORAŻKA!

NIE POLECAM!!! Przeżyłam ponad 50 lat i nigdy nie spotkałam tak nieprzyjemnego i niekompetentnego lekarza!!! Zgadzam się z wszystkimi opiniami, które zostały tutaj zostały zamieszczone. Dziwne, że znany i szanujący się Zakład Optyczny współpracuje z takim lekarzem i umawia wizyty. Stracone nerwy i pieniądze za prywatną wizytę!