dr n. med. Barbara Nowak

Alergolog, Dermatolog

Pani doktor jest najlepszym dermatologiem z jakim dotychczas się spotkałam. Podejście do pacjenta profesjonalne, potrafi idealnie dobrać leczenie które z miesiąca na miesiąc przynosi coraz lepsze efekty. Wierzę, że dzięki Pani doktor wyleczę trądzik do końca <3

Polecam! Byłam u pani doktor z córką. Poświęciła nam bardzo dużo czasu podczas wizyty, bardzo dokładnie wyjaśniła nam wszystkie kwestie związane z chorobą córki, szczegółowo rozplanowała i rozpisała plan leczenia, przepisała skuteczne leki, podpowiedziała, co stosować, czego unikać Efekty są znakomite, żałuję, że nie trafiłyśmy tu wcześniej.

Fantastyczna, bo kompetentna Pani doktor, wyjątkowo dokładna, dociekliwa, empatyczna. Świetnie diagnozuje, a zastosowane leczenie przynosi szybki i zadowalające efekty. Fatalnie wyglądającą dolegliwość skórną wyleczyła szybko i skutecznie! Polecam tego lekarza, a Panią doktor serdecznie pozdrawiam, Anna C.

Pani myśli, że jest Cezarem. Nie miała 10 minut na obejrzenie 3 letniego dziecka. Pani doktor teraz je śniadanie i idzie do domu - taką informację przekazała pani z recepcji- nikt nie czekał w kolejce! Zarobek 100 PLN dla prywatnej przychodni na Rakowicza nie był ważny, jak również przysięga Hipokratesa nie ma znaczenia w przypadku p[odejścia tego "perfekcyjnego" lekarza. Opinie zamieszczane na portalach dla średniej 5 to raczej sami sobie wystawiają. Podejście z jakim się spotkałem przypomina epokę kamienia łupanego. Proponuję wizyty u lekarzy, którzy posiadają telefony komórkowe i są gotowi przyjechać do domu w celu zdiagnozowania objawów u małego pacjenta.

Pomimo dwóch prób zbadania 3 letniego chłopczyka operacja spaliła na panewce, pani lekarz nie miała czasu. Podziękowanie dla Pani z rejestracji za podjęcie dwóch prób. Ani pieniądze z wizyty prywatnej, ani przysięga Hipokratesa nie miały znaczenia. A za miesiąc czy dwa to zbyt długa perspektywa czasowa przy alergiach skórnych. Nie rozumiem jak może funkcjonować w taki sposób prywatny biznes - Rakowicza.

To nie tylko lekarz, ale i świetny psycholog. Tłumaczy wszystko cierpliwie, dobiera trafnie terapię. Nie mogli mi pomóc inni dermatolodzy w mieście, ona uporała się z problemem w parę tygodni. Zdecydowanie polecam!

Doktor Nowak najbardziej kompetentny lekarz jakiego w życiu spotkałam. Polecam bardzo.

Pani doktor jest osobą bardzo kompetentnę i komunikatywną.

Pani doktor jest osobą bardzo kompetentnę i komunikatywną.

Bardzo polecam Panią dr Nowak za: wiedzę, kompetencje i bardzo dobre podejście do pacjenta. Pani Doktor to prawdziwy lekarz z powołania, który poświęca pacjentowi dużo uwagi i czasu, tłumaczy, przepisuje niedrogie, a skuteczne leki. Łączę wyrazy szacunku.

To się nazywa lekarz z powołania. Fantastyczny lekarz, przestałam męczyć się z problemami skóry, kiedy nikt nie mógł mi pomóc i tułałam się po szpitalach. Pani doktor za pierwszym razem stwierdziła i zastosowała leczenie, teraz jest wszystko w porządku. POLECAM!