dr n. med. Barbara Nowakowska-Jankiewicz

2,2
1,4
1,9
1,2

Tragedia... z szacunku do wieku Pani Doktor nie będę komentowała całości wizyty. Wizyta bardzo długa przez dokładne przepisanie moich wyników badań na kartę papierową. Pani doktor kilkukrotnie zadawała te same pytania. Recepta tylko w formie papierowej, wypisana przez Panią Doktor ręcznie

Stanowczo nie polecam! Przyszłam do pani doktor z mlekotokiem niewywołanym ciążą, który, jak sama wyczytałam, wynika z podwyższonej prolaktyny. Przyjmuję leki, które mogą ją podwyższać. Lekarka ogromnie nie wystraszyła, natychmiast zasugerowała, że albo już mam guza mozgu, albo zaraz mi się wytworzy przez przyjmowanie leków. Zainteresowana najbardziej umówieniem kolejnej wizyty, że mam jak najszybciej zrobić badania, aby moc jak najszybciej się umówić do niej znów. Bardzo nieprofesjonalnie powiedziała mi, ze natychmiast muszę odstawić leki antydepresyjne, z dnia na dzień tak naprawdę, bo za chwile będę mieć guza mozgu. Po wizycie u innej specjalistki jestem uspokojona, ta pani doktor nagadała mi bzdur i nieprofesjonalnie mnie wystraszyła. Dodatkowo 15min wizyty spędzone było na tym, ze porządkowała jakieś papiery i kazała mi czekać. Pytała o nieistotne rzeczy, poświęcała czas na niepowiązane personalne pytania. Zdecydowanie nie polecam.

Po czytaniu opinii na znanylekarz.pl byłam bardzo optymistycznie nastawiona do wizyty ale po wizycie uwazam że to jadna z najgorszych wizyt lekarskich na których byłam. Opóźnienie ponad 2 godziny, po wejściu okazuje się że Pani doktor pisze wszystko ręcznie (włącznie z przepisywaniem wyników na inna kartkę) i w sumie sama wizyta trwa 5 minut, pozostałe 5 pisze na kartce. Od ponad 2 lat leczę się na niedoczynność tarczycy oraz insulinoopornosc i przyjmuje leki, przyszlam na kontrolę aby dowiedzieć się czy dawka powinna być zmieniona. Po czym Pani Doktor stwierdziła że ...

Opóźnienie ponad 2 godziny, po wejściu okazuje się że Pani doktor pisze wszystko ręcznie (włącznie z przepisywaniem wyników na inna kartkę) i w sumie sama wizyta trwa 5 minut, pozostałe 5 pisze na kartce. Od ponad 2 lat leczę się na niedoczynność tarczycy oraz insulinoopornosc i przyjmuje leki, przyszlam na kontrolę aby dowiedzieć się czy dawka powinna być zmieniona. Po czym Pani Doktor stwierdziła że jestem zupełnie zdrowa i leków nie muszę przyjmowac, powiedziała że wyniki mam jakie mam z powodu otyłości (noszę rozmiar 40) i w Polsce ostatnio taka moda. Leki odstawić i mniej jeść. Żadnych pytań na temat co jem lub żadnych innych. Diagnozę postawiła tylko patrząc na wyniki i sprawdzenie tętna ręką. Kompletnie zlekceważyła objawy bólów głowy i za słabnięcia miesiąc po cesarce. Bonus: po tym jak się dowiedziała że synek ma na imię Franio zaczęła rozmowę na temat jak źle wypowiada się papież w nawiązaniu do wojny i cytowała znana rozmowę z telewizji pomiędzy rosyjskim żołnierzem i jego żona co uważam za bardzo nieprofesjonalne. Pani doktor jest bardzo nie miła, wizyty są bardzo opóźnione (po ok 2/3 godziny) i metody leczenia nieaktualne. Uważam że takie osoby już dawno powinny przejść na emeryturę.

Była to kolejna i już odstania wizyta u Pani doktor, w placówce DerMed. Mimo prywatnej wizyty lekarz bardzo nie sympatyczny, winę złych wyników badań chciała przerzucić na mnie, gdzie książkowo stosuje się do jej zaleceń przy przyjmowaniu leków. Sugerowanie kłamstwa- jaki ma to sens jeśli zależy mi na zdrowiu i w moim interesie jest aby słuchać zaleceń lekarza.Unosi się, nie interesuje się zdanie pacjenta. Uważam że warto byłoby pomyśleć o zaprzestaniu praktyki. Zdecydowanie odradzam

Dzień dobry. Byłam u pani doktor z mamą w przychodni MEDROM. Dwugodzinny czas oczekiwania, pomimo że umówione byłyśmy na konkretną godzinę w zatłoczonym wąskim korytarzu przychodni. Pani doktor nie robi USG podczas wizyty , nie może także dać skierowania na USG, ani też nie może wypisać recepty. Najchętniej podejmuje tematy niezwiązane z chorym. Na prośbę mamy pani doktor dotknęła z dala jej szyi. Nie dowiedziałyśmy się niczego o stanie zdrowia mamy, poza ty że trzeba zrobić prywatnie USG i poprosić lekarza pierwszego kontaktu o przepisanie leków. Naprawdę szanuję starszych ludzi, ...

Dzień dobry. Byłam u pani doktor z mamą w przychodni MEDROM.
Naprawdę szanuję starszych ludzi, ale tak jak mówią słowa piosenki piosenki „Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść" . Bardzo mi przykro.

Pani doktor nie powinna już przyjmować. Nie interesuje ja pacjent tylko umówienie kolejnej wizyty. Pani doktor leczyła mnie w kierunku, który według niej był odpowiedni lekceważąc inne objawy. Przez zle dobrane leki - wedlug Pani doktor hiperprolaktynemia a w rzeczywistości problemy z testosteronem - trafiłam do szpitala. Pytanie o gruczolaka przysadki - twierdziła ze mnie to nie dotyczy. Na całe szczęście zrobiłam rezonans na własna rękę i oprócz mikrogruczolaka mam również torbiel - ale według Pani doktor „na oko” stwierdziła ze nic nie ma. Nie wspomnę o tym ze gospodarka hormonalna całkowicie rozregulowana przez przepisywane leki - dawki bardzo duże. Nie polecam.

Bardzo nieuprzejma osoba, wizyta prywatna ograniczyła się do zbadania ręką pulsu, wypisania recepty na 4 tyg., zmuszania do zrobienia usg i biopsji (oczywiście prywatnie) i całkowitej niechęci do odpowiedzi na moje pytanie. W końcu nie jestem partnerem do rozmowy z Pania doktor, nie polecam

Jest bardzo nieuprzejma, wyniosła, traktuje pacjenta z góry. Odpowiada tylko na te pytania, które uważa za stosowne. Na inne odpowiada pytaniem na pytanie, dając do zrozumienia, że nie muszę wiedzieć jaki wpływ może mieś na mój organizm czynnik, o który pytam, bo wystarczy, że ona - Pani Doktor to wie. Osoba dociekliwa, która chce dowiedzieć się czegoś na temat swojej dolegliwości, a nie tylko poprzestać na kartce z dawkami leku i terminem kolejnej wizyty, niech idzie do innego endokrynologa. Jest ich w Łodzi sporo naprawdę dobrych z tytułem "dr", byłam u kilku i wiem, że nawet podczas wizyty z NFZ tłumaczą pacjentowi jego chorobę i odpowiadają na pytania. Ja poszłam do tej pani, bo mój lekarz był na urlopie, a do tej p. Jankiewicz nie było kolejki. Teraz chyba rozumiem dlaczego.

najgorsze jest czekanie w kolejce na wizytę.

najgorsze jest czekanie w kolejce na wizytę.

Nie polecam, pomimo wizyty prywatnej pani doktor nie wyjasnila przyczyn zlych wynikow i raczej nie byla uprzejma