dr n. med. Barbara Obłoj

Bardzo dobra ortodontka. Zawsze miałam kompleks ze względu na swój zgryz i balam się że jestem za stara na prostowanie zębów aparatem, ale pani doktor prosto i fachowo przekonała mnie że warto. I nie żałuję. Ma super doświadczenie, pacjent czuje się bezpiecznie w jej rękach. Wie czego chce i nie idzie na kompromisy z pacjentem. Do tego sympatyczna i rzeczowa. Polecam 👍🏻

Dzięki dr Obłoj mój zgryz i uśmiech zyskały nową jakość;). Przemiła lekarka i widać, że kocha swoją pracę.

Bardzo dobra dentystka, kontaktowa, otwarta, z poczuciem humoru (co przydaje się podczas trudnych zabiegów). Leczę się u niej od 2-3lat. Zawsze dobrze doradziła, dba o pacjenta.

Wspaniały lekarz. Kompetentny, Uprzejmy, Zawsze Wszystko Wytłumaczy, Szanuje Pacjenta , Godny Polecenia.

Leczę się u Pani Doktor Barbary Obłoj od wielu lat. Uprzejma, Kompetentna, Godna polecenia. Nigdy nie szczędzi czasu dla Pacjenta, jest dla niej najważniejszy.

Przemiła Pani doktor, wizyty są bardzo miłe i przede wszystkim bezbolesne. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z lekarzem, który miałby tyle pasji i zaangażowania. Polecam wszystkim!!

Dr Barbara jest najlepszym lekarzem z jakim miałam do czynienia. Jest bardzo sympatyczna i profesjonalna. Polecam!

Polecam, pani Doktor ma własne dzieci w podobnym wieku, wiec doskonale zdaje sobie sprawe jaki to stres dla Dziecka. Odkąd leczymy sie w Odencie mała chetnie chodzi na kontrole.

Byłam u pani doktor z córką już 4.raz. Jest konkretna, rzeczowa, nie owija w bawełnę, można wypytać o wszystko, cierpliwie wytłumaczy. Polecam serdecznie!

Super profesjonalna, z sukcesem podjęła się leczenia, którego nie chcieli się podjąć inni lekarze.