dr n. med. Barbara Obłoj

Dzięki dr Obłoj mój zgryz i uśmiech zyskały nową jakość;). Przemiła lekarka i widać, że kocha swoją pracę.

Polecam, pani Doktor ma własne dzieci w podobnym wieku, wiec doskonale zdaje sobie sprawe jaki to stres dla Dziecka. Odkąd leczymy sie w Odencie mała chetnie chodzi na kontrole.

Przemiła Pani doktor, wizyty są bardzo miłe i przede wszystkim bezbolesne. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z lekarzem, który miałby tyle pasji i zaangażowania. Polecam wszystkim!!

Bardzo dobra dentystka, kontaktowa, otwarta, z poczuciem humoru (co przydaje się podczas trudnych zabiegów). Leczę się u niej od 2-3lat. Zawsze dobrze doradziła, dba o pacjenta.

Leczę się u Pani Doktor Barbary Obłoj od wielu lat. Uprzejma, Kompetentna, Godna polecenia. Nigdy nie szczędzi czasu dla Pacjenta, jest dla niej najważniejszy.

Dr Barbara jest najlepszym lekarzem z jakim miałam do czynienia. Jest bardzo sympatyczna i profesjonalna. Polecam!

Wspaniały lekarz. Kompetentny, Uprzejmy, Zawsze Wszystko Wytłumaczy, Szanuje Pacjenta , Godny Polecenia.

Byłam u pani doktor z córką już 4.raz. Jest konkretna, rzeczowa, nie owija w bawełnę, można wypytać o wszystko, cierpliwie wytłumaczy. Polecam serdecznie!

Super profesjonalna, z sukcesem podjęła się leczenia, którego nie chcieli się podjąć inni lekarze.

Tacy lekarze jak Pani stomatolog , to rzadkość w dzisiejszych czasach- pod każdym względem na "6" - byłam z synem na pierwszej wizycie i jestem pod ogromnym wrażeniem fachowości i poświęconego czasu pacjentowi

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134