lekarz Barbara Okoniewska-Kobusiak

2,5

podchodzi do pacjenta jak do rzeczy. kobieta bezczelna. powiedziała, że ma limity i swoje pacjentki, wieć jeśli ktoś do niej przychodzi raz w roku to nie jest jej pacjetnką!!! to chyba oznaczało, że do pani doktor trzeba co najmniej raz w miesiącu przychodzić. a o limitach dla pacjentek w ciąży to pierwszy raz słyszałam. lekarz powiedziała, że mam sobie isc do lekarza który prowadził poprzednią ciążę parę lat temu a ona się mną nie zajmie nawet nie załóży mi ksiąeczki to po co w ogóle zgodziłą sie na wizytę??!! na ...

to po co w ogóle zgodziłą sie na wizytę??!! na to limitu nie miałą??

Pani doktor to osoba bardzo życzliwa. Jestem jej pacjentką od mojej pierwszej ciązy. Zwsze dokładnie wykonywała badania nigdy nie odmówiła skierowania na badania dodatkowe jak również sama je zlecała jeśli miała jakieś watpliwości.Bardzo Ją cenie za fachowość i opanowanie.