dr Barbara Olszewska

Endokrynolog

Już parę razy miałam przyjemność a raczej nie przyjemność spotkania z Tą kobietą - totalna żenada i nieporozumienie, żadnego kontaktu z pacjentem który przyszedł po poradę tylko swoje chore teorie i widzi mi się. Brak rozmowy wyjaśnień KOBIETO nikt zdrowy nie przychodzi do ciebie, porozmawiaj, wyjaśnij okaż odrobinę empatii a nie opowiadasz ze trzda ćwiczyć, jeżdziś na wkacje szkoda ze nie dodasz że palisz można. Dziwię się ze ktoś płaci za to ,,coś,, bo wizytą to nie nazwę ja doczekałam na NFZ ale zmieniam lekarza bo szkoda mojego czasu i nerwów.

Miałam przyjemność (a raczej nie przyjemność) rozmawiać z dr olszewską telefonicznie w celu ustalenia wizyty (prywatnej). Byłam ogromnie zaskoczona brakiem kultury osobistej tej osoby. BARDZO niemiła. Nie chciała udzielić mi żadnych dodatkowych informacji dotyczących badań podstawowych jakie powinnam przynieść na pierwszą wizytę- stwierdziła wszystkie. Ogólnie kazała się streszczać bo ma ROBOTE. Nie wiem jakim jest lekażem, ale sądząc po braku kultury osobistej z góry stwierdziłam że kiepskim. Za wizytę oczywiście uprzejmie podziękowałam. NIE POLECAM.

Solidnie i kompetentnie,bez gadatliwości,jestem bardzo zadowolona,wybieram sie ponownie na ponowną wizytę.Aleksandra

na pierwsza wizyte czekalam bardzo dlugo trwala 3 minuty/trzy/nie moglam o nic zapytac pani doktor stwierdzila ze i tak duzo mi poswiecila czasu bo raczyla zerknac na wyniki badan nie bylo pytan o moje objawy samopoczucie zwiazane z ta jednostka chorobowa jest jakas nerwowa podekscytowana za szybka mysle ze jesli bym przyszla prywatnieto by mnie zachecila do siebie by byc jej pacjentka niestety nie wzbudza zaufania i nie chce takiego lekarz dla siebie