lekarz Barbara Olszewska-Gulcz

2,4
2,1
2,1
2,4

Lekarz arogancki, nieuprzejmy, odnosi się bez szacunku, zdażyło się to już kilka razy. Na wszystko zapisuje antybiotyki. Nie tłumaczy jak przyjmować leki ani co u pacjenta zauważa czy angine czy coś innego, byle szybko załatwić i następny pacjent. Choremu nie chce wystawić L4, bo wg pani dr: " to się nie kwalifikuje "

Lekarka jest niekompetentna i nie zna ogólnoświatowych zaleceń. Nie przepisuje skierowań na badania profilaktyczne, pomimo prośby o nie.

Lekarka "odfajkowuje" pacjentów. Kiedy wypisuje receptę, nie tłumaczy jakie są leki na niej zapisane, jak je zażywać, reaguje irytacją, a czasem i wściekłością na zadawane pytania. Ja ciężko pracuję na składki zdrowotne, ale mam wrażenie, że pani doktor robi łaskę, jakby pracowała tam za darmo. Uważam, że doktor pracuje jak za karę.

Lekarka bardzo nieuprzejma .W dzisiejszych czasach pandemi pozostawia swoich stalych pacjentow bez opieki. Chorych traktuje jak zlo konieczne. Nie mozna doprosic sie pomocy.Moja znajoma znalazla sie w szpitalu bo pani doktor nie widziala potrzeby wizyty domowej.

Pani doktor jest zyczliwa,empatyczna,rzeczowa,konkretna.W razie jakich kolwiek watpliwosci odsyla do specjalisty,widac ze jest lekarka z powolania.Bardzo rzeczowo,szczegolowa odpowiada na pytania dotyczace zdrowiz,badan i wynikow.POLECAM

Lekarz kompetentny, jeśli nie ma pewności wysyła do specjalisty. Po każdej wizycie wychodzę z gabinetu w pełni usatysfakcjonowana.

Lekarka bardzo nieuprzejma, wręcz arogancko odnosząca się do pacjenta. Potraktowała mnie jak intruza, który raczył przeszkodzić jej w pracy. Zwróciła mi uwagę słowną, że trzeba nauczyć się słuchać tego, co mówi i że wszystko co powiedziała jest zapisane. Mówiła do mnie w momencie, gdy pielęgniarka rozmawiała głośno przez telefon.