dr Barbara Ostojska

Diabetolog

Jakoś nie mogę się zgodzić z poprzednikami. Jestem osobą młodą (lat 24), z cukrzycą od urodzenia. Dr Ostojska prowadzi mnie od dłuższego czasu, nigdy nie zetknąłem się z nieuprzejmością z jej strony, wręcz przeciwnie, bo osobiście się zaangażowała w dobraniu i zdobyciu dla mnie specjalistycznej pompy insulinowej. Z mojej strony uważam, że Dr Ostojska jest bardzo merytoryczna i zna się na tym co robi, polecam z czystym sumieniem.

Byłam z babcią na pierwszej wizycie. Pani Doktor z gatunku bardzo eleganckich, z bardzo też eleganckim podejściem do starszej pacjentki. Wszystko wytłumaczone, wszystko napisane, zbadane. Babcia zadowolona bardzo. Polecamy/niestety trzeba długo czekać na termin/

Aktualnie mieszkam w Stanach Zjednoczonych (kontrakt), jestem bardzo zadowolony z wizyt u Dr. Ostojskiej, jej diagnozy odnośnie cukrzycy pokrywają się z tutejszymi lekarzami z których usług korzystam.

Znam od lat. Szanuję. Jestem bardzo wdzięczny. Poleca

Znam od lat. Szanuję. Jestem bardzo wdzięczny. Poleca