dr Barbara Ostojska

Diabetolog

Pani Dr to prawdziwy specjalista, mający ogromną wiedzę, dzięki Niej moja cukrzyca pozwoliła mi na więcej przyjemności z życia. Jestem pod stałą kontrolą Pani doktor i Serdecznie Dziękuję za pomoc w jej leczeniu.

Jestem po pierwszej wizycie u Pani doktor. Przecudowna kobieta , kompetentna , rzeczowa. Dokładnie mnie zbadała , przeprowadziła wywiad. Wprowadziła nowoczesne i najlepsze dla mnie leczenie. Z całego serca polecam każdemu tak wspaniałego lekarza :)

Pani Dr Barbara Ostojska należy do nielicznej już specjalistycznej grupy lekarzy, którzy z wielką osobistą kulturą i wrodzoną empatią podchodzą do problemów każdego pacjenta, prezentując niezwykle wysoki stopień wiedzy medycznej, zawodowego profesjonalizmu i rzetelności w analizie każdego przypadku. Z całego serca polecam konsultacje u tego Wybitnego Lekarza - prof. nadzw. dr hab. Mariusz Gizowski

prof. nadzw. dr hab. Mariusz Gizowski

Byłam z babcią na pierwszej wizycie. Pani Doktor z gatunku bardzo eleganckich, z bardzo też eleganckim podejściem do starszej pacjentki. Wszystko wytłumaczone, wszystko napisane, zbadane. Babcia zadowolona bardzo. Polecamy/niestety trzeba długo czekać na termin/

Aktualnie mieszkam w Stanach Zjednoczonych (kontrakt), jestem bardzo zadowolony z wizyt u Dr. Ostojskiej, jej diagnozy odnośnie cukrzycy pokrywają się z tutejszymi lekarzami z których usług korzystam.

Znam od lat. Szanuję. Jestem bardzo wdzięczny. Poleca

Znam od lat. Szanuję. Jestem bardzo wdzięczny. Poleca

Jakoś nie mogę się zgodzić z poprzednikami. Jestem osobą młodą (lat 24), z cukrzycą od urodzenia. Dr Ostojska prowadzi mnie od dłuższego czasu, nigdy nie zetknąłem się z nieuprzejmością z jej strony, wręcz przeciwnie, bo osobiście się zaangażowała w dobraniu i zdobyciu dla mnie specjalistycznej pompy insulinowej. Z mojej strony uważam, że Dr Ostojska jest bardzo merytoryczna i zna się na tym co robi, polecam z czystym sumieniem.