lek. med. Barbara Otfinowska

Polecam. Prowadziła moją ciążę. Na każdej wizycie pełne badanie. Pani doktor jest bardzo dokładna, jeśli ma jakieś wątpliwości przy badaniu (u mnie tak było), to ponawia za kilka dni badanie by rozwikłać problem. Profesjonalna w każdym calu.

Chodzę do pani doktor odkąd pamiętam, jest to cudowna kobieta i bardzo dobry lekarz. Konkretnie i rzeczowo wyjaśnia sytuację, jest wyrozumiała. Do tego zawsze służy radą, jak nie u siebie w gabinecie to na dyżurze w nowym szpitalu. Polecam!

Byłam z mężem na badaniu. Mąż cały czas mógł przy mnie być, zadawać pytania. Kompetentny uprzejmy i miły lekarz.

Bardzo uprzejma pani doktor. I tyle. Korzystam z jej usług od kilku lat, chociaż sama nie wiem dlaczedgo.

ciąże prowadzi super:) A leczenie innych schorzeń hmm daje do myslenia:/

ciąże prowadzi super:) A leczenie innych schorzeń hmm daje do myslenia:/