lekarz Barbara Parcheta

1,5
1,5

Byłam u Pani Lekarz tylko DWA RAZY. I więcej tam nie pójdę. Pani Lekarz bardzo bardzo, niemiła... Z pretensjami do pacjenta typu: "Nikt Panią(pacjent) tu nie zapraszał", "Może Pani( pacjent) dyskutować z prawnikiem a nie ze mną"... Za kilka minutowe dosłownie 5 minut Pani Lekarz bierze spore pieniądze, gdzie wszystko ma na gotowe , tylko wpisać lub przepisać daną rzecz. Pani B.P. jest bardzo nieuprzejma do pacjenta, wyciąga pieniądze za wejście do gabinetu - dosłownie, czyli za nic. Z pretensjami odpowiada na pytania pacjenta. Gdy tłumaczyłam Pani Lekarz o co mi chodzi, chciałam nakreślić w jakiej sprawie dzwonię, Pani B.P. przerwała mi rozmowę w połowie mojej niedokończonej wypowiedzi i powiedziała, że ją to nie obchodzi i to nie jej obowiązek....Rozumiem, że przyjmuje prywatnie i jest to płatna wizyta, ale lekarz do pacjenta, człowiek do człowieka nie powinien się tak odzywać. Jeżeli Pani Lekarz od niechcenia wykonuje taki zawód to niech nie wykonuje. I niech siedzi w domu. I niech nie traktuje tak ludzi. NIE POLECAM TEJ PANI. Opinia: NEGATYWNA. Nawet bardzo.

Wizyta patronażowa na której byłem z moją córeczką trwała 2 min. Dziecko nie zostało nawet dobrze przebadane. Pani doktor nie wiedziała czy trzeba wpisywać informacje do książeczki zdrowia dziecka czy nie. Po tym jak nalegałem wpis został zrobiony. Odbiera prywatne telefony w czasie wizyt. Nie potrafi zaprosić interesanta do gabinetu, informacje i skierowania przekazuje na korytarzu. Nie polecam tego lekarza. Złożę skargę do dyrekcji przychodni w której pracuje.