lekarz Barbara Pawelczyk

1,6
1,6
1,8

Pani doktor to jedno wielkie nieporozumienie. Jest bardzo oschła i nieprzyjemna dla pacjenta. Wizyta trwała nie dłużej niż 5 minut. Z łaską sprawdziła wartość aktualnych szkieł dodając, że ma sprzęt taki jaki ma więc w sumie nie wie czy wynik jest dobry. Nie pomogła i nie odpowiedziała na zadane pytania. diagnozy żadnej. Rozmowa wyglądała jak ping pong. Zero podejścia do pacjenta. Zero profesji. Jest to lekarz dla pacjenta który chce od bębnić wizytę. Pani doktor nie nadaje się do leczenia ludzi.

Lekarka (rodzinna) bardzo nieuprzejma i niekompetetna. Mama, 84 lata, przyszla z problemem ropiejacej rany miedzy palcami u nogi. Pani Pawelczyk nawet nie chcialo sie obejzec rane. Siedzac przy biurku (Mama stojac 3m dalej) wypisala skierowanie do dermatologa. Nastepnego dnia Mama poszla do dermatologa, pani Labedzkiej, ktora, widzac rane, powiedziala Mamie ze zloscia, po co ona do niej 'z tym' przyszla, ze takie rzeczy powinna leczyc lekarka rodzinna... Pani Pawelczyk 'leczy' bez dotykania i bez ineresowania sie choroba pacjenta. Nie tylko w okresie koronawirusa. W zeszlym roku Mama upadla w nocy poniewaz miala zawrot glowy. Pani Pawelczyk nie doszukiwala sie przyczyny zawrotow. Zmierzyla cisnienie (a raczj wezwala do tego pielegniarke) dopiero gdy Mama sie tego domagala. To jest przeciez szokujace.

Tak sie niestety dzieje ze pani lekarz Pawelczyk ,,wybiera '' sobie pacjentow. Juz w rejestracji dowiedzialam sie ze trzeba sie zapytac czy pani lekarz zechce przyjac nowego pacjenta .Zglosilam sie z matka ( 85 lat ) ktora nie spelnila ( tak mysle) jakis niewiadomych mi kryteriow i zostala odeslana z kwitkiem . Pani lekarz twierdzi ze przyjmuje swoich stalych pacjentow i ich dzieci . Nie wiem co o tym myslec. Mieszkam 34 lata na Zachodzie nie spotkalam sie nigdy z taka sytuacja. Dlaczego w Polsce sa w wiekszosci ,,lekarze'' bez doktoratow?? Zwiazku z zaistnialla sytuacja nie moge ocenic kompetencji tej pani ale wrazenie pozostalo bardzo negatywne.

Bardzo dobry lekarz. Potrafi wysłuchać pacjenta, bierze pod uwagę wiele aspektów choroby, a także specyfikę pacjenta.Polecam Panią doktor zdecydowanie.

kto moze pomysle,ze pierwszy wpis ot tak na zlosc ale naprawde z calego serca nie polecam tej doktor- doktor chyba tylko w nazwie. Wogole nie bierze pod uwage tego jak czlowiek sie czuje i nie bierze do siebie jego wskazowek co sie dzieje z czlowiekiem! zajrzy tylko w gardlo ...powie,ze nic nie widzi (chcoiaz juz dawno wiem,ze migdaly wysly od antybiotykow)i koniec ale nie bierze pod uwage ,ze moze to tarczyca i dac jakies skierowanie!!!! bo tak wlasnie bylo, czlowiek by padl ale ona NIC nie widzi -moze by tak ...

Wogole nie bierze pod uwage tego jak czlowiek sie czuje i nie bierze do siebie jego wskazowek co sie dzieje z czlowiekiem! zajrzy tylko w gardlo ...powie,ze nic nie widzi (chcoiaz juz dawno wiem,ze migdaly wysly od antybiotykow)i koniec ale nie bierze pod uwage ,ze moze to tarczyca i dac jakies skierowanie!!!! bo tak wlasnie bylo, czlowiek by padl ale ona NIC nie widzi -moze by tak ruszyc glowa!