dr Barbara Połecka

Kardiolog dziecięcy

Pól roku temu urodziłam córeczkę i jak każda mama szukałam dobrego kardiologa, który zrobi mojemu dziecku echo serca. W DSK słyszałam od innych mam,że Pani dr Połecka jest lekarzem godnym polecenia. Wiem,że pracuje w Luxmedzie i tam też postanowiłam udać się z dzieckiem na wizytę. Na wizytę musiałam poczekać (jest to bardzo "oblegany" lekarz), gdyż trudno było się zapisać. Chociażby to świadczy jak wiele osób chce właśnie u tej Pani doktor badać swoje dzieci. Pani Połecka jest miła, konkretna i ma dobre podejście do dzieci. Szczerze polecam!

Przede wszystkim wspaniały człowiek. Pani Profesor rozumie jak krucha jest psychika rodziców, a zwłaszcza matki, kiedy wie że z jej dzieckiem dzieje sie coś złego (w naszym przypadku jest to ZD). Ale pani Profesor potrafi tak z ludźmi rozmawiać, że na sercu robi sie lżej. Nie jestem zbyt religiny, ale niech Bóg ją błogosławi. Chciałbym aby moje dzieci wyrosły na takich ludzi jakim jest pani Profesor.Oby jej studenci wzięli z niej w przyszłości przykład.

Najlepszy pediatra-kardiolg w Lublinie. Poświęca się dzieciom, jest bezinteresowna, zajmuje się dziećmi, ma podejście potrafi rozmawiać z dziećmi i rodzicami. Jest bezkonfliktowa.

Wspaniała kobieta,o tym jakim dobrym jest specjalistą świadczyć może fakt że bardzo ciężko jest się do Niej dostać nawet prywatnie.Polecam gorąco.

Pani dr przyjmuje w DSK i prywatnie. Dzięki niej mój obecnie 3 letni syn żyje.Trafna diagnoza i szybka reakcja oraz uruchomienie "znajomości" uratowało Mu życie.DZIĘKUJĘ!

Pani dr przyjmuje w DSK i prywatnie.

Jako lekarz jest dobra. Lecz jako czlowiek miewa humory.

Jako lekarz jest dobra. Lecz jako czlowiek miewa humory.

Wciąż poszukujesz "Kardiolog dziecięcy Lublin"?

Renata Jawniak

Agnieszka Łuszcz