lekarz Barbara Prawdzic-Kornacka

Endokrynolog

Najlepsza pani doktor z jaką miałam kontakt w ostatnich miesiącach.Miła ,sympatyczna,godna polecenia .Zajęła się moją chorobą z oddaniem,analizując badanie krok po kroku.Aby wszyscy lekaże tacy byli!!!!

Potwierdzam :) lekarz idealny po prostu :) cudowna Pani doktor.Na prawdę interesuje się pacjentem,wysłucha cierpliwie,rozwieje wszelkie wątpliwości,profesjonalnie doradzi,wszystko wyjaśni,uprzejma,współczująca cudowna osoba.Do każdego indywidualne podejście,nie patrzy na zegarek aby jak najszybciej opędzić się od pacjentów.Kiedy się u Pani leczyłam często zostawała po godzinach pracy i przyjmowała pacjentów.Można było porozmawiać na każdy temat,cieszyła się razem ze mną kiedy zaszłam w ciążę,potem dopytywała się o dziecko,u Pani doktor aż chciało się leczyć :D Oby wszyscy lekarze tacy byli,to my pacjenci byśmy lecieli jak na skrzydłach do przychodni :) Mam nadzieję że nie długo ...

Mam nadzieję że nie długo znów trafię do tej cudownej Pani doktor :)

Niesamowita Pani Doktor. Zdecydowanie polecam.

Niesamowita Pani Doktor. Zdecydowanie polecam.

Szanowni Państwo, takich lekarzy i ludzi jest na lekarstwo,kompetentna. miła ale to takie ważne uczciwa w każdym tego słowa znaczeniu.Polecam wszystkim.

Szanowni Państwo,

Super Pani doktor Przesympatyczna, kompetentna! Oby inni lekarze byli tacy jak doktor Kornacka

Super Pani doktor
Przesympatyczna, kompetentna!
Oby inni lekarze byli tacy jak doktor Kornacka

kompetentna, otwarta na pacjenta i jego problemy, skupiona, godna zaufania, bardzo ciepły cżłowiek

GORĄCO POLECAM! Pani doktor indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta - spokojnie tłumaczy wszystkie wątpliwości, jest bardzo cierpliwa. Życzę sobie i innym, żeby na swojej drodze spotykać tylko takich lekarzy!

Cudowny człowiek, rewelacyjny lekarz, nie ma słów na opisanie Pani doktor. Gdy wchodzisz do gabinetu masz wrażenie ze czeka tylko na Ciebie i cieszy się że przyszedłeś. Dokładnie tłumaczy wszelkie zagadnienia zwiazane z choroba, odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania a co najwazniejsze skutecznie leczy.

Podpisuję się pod opiniami wyżej. Bardzo dobry lekarz, budzący zaufanie i przede wszystkim widzi w pacjencie człowieka

nie jest zbyt zadowolony leczeniem tego lekarza ..

nie jest zbyt zadowolony leczeniem tego lekarza ..

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Otwock"?

Warszawska 11/13 (All-Medi)

Analizy i Gabinety Lekarskie
Moniuszki 13
Żyrardów
NZOZ Lekarskiej Spółdzielni Pracy "MEDICA" Przychodnia nr 2
ulica Wileńska 25
05-200 Wołomin
DIAVERUM POLSKA. SP. Z O.O.
Cylichowska 13/15
SP CSK Nr 1