Ja także mogę śmiało napisać, że dr Pulcer uratowała życie mojej 2 letniej córce i zaoszczedzila mi załamania nerwowego. Długo by opisywać jakich błędów dopuscili sie koledzy po fachu , a dr Pulcer jako jedyna wybiła sie i swoją dobrocią, spokojem, a przede wszystkim doświadczeniem i zaleceniami odmieniła nasze zycie i caly bieg koszmarnych zdarzeń i niekonczącej sie hospitalizacji. Będę Pani dr dozgonnie wdzieczna i pozostanę przy niej zawsze. A każdemu kto bedzie potrzebowal nefrologa polecę dr z czystym sumieniem.

U Pani Doktor Pulcer w Chorzowskim Centrum Pediatrii leczymy córke na przewlekłą chorobe nerek 10 lat.Lekarzem jest cudownym ciepłym ,miłym kompetentnym, ludzkim.Pani Doktor to świetny pediatra nefrolog zawsze ufam jej zalecenią w 100% i dzięki temu stan mojego dziecka jest stabilny mimo bardzo trudnego przebiegu choroby.

Bardzo dobry specjalista.Uratowala mojemu synowi zycie.Zawsze mila uprzejma 100%wytlumaczenia choroby.Takich lekarzy powinno byc wiecej.Polecam wszystkim jezeli nefrolog to ino dr.Pulcer

Serdeczna, kompetentna, nigdy nie odmawia pomocy ani konsultacji telefonicznej , lekarz z powołania i człowiek "dusza".

Stanowczo za mało tych ocen dla Pani Doktor! To jedyny lekarz do którego mam bezgraniczne zaufanie - świetny fachowiec i wspaniały człowiek. Ma niesamowitą intuicję, ogromną wiedzę, cudowne podejście do pacjentów i ich rodziców. Dzięki Niej po 10dniach leczenia mój syn jest zdrowy! Pani Doktor, bardzo,bardzo dziękujemy, choć żadne słowa nie są w stanie wyrazić ogromu wdzięczności dla Pani. Pozdrawiamy gorąco i życzymy dużo zdrowia i wytrwałości Ksawery Drabek z mama:)

Pani Doktor jest nie tylko dobrym specjalistą,ale przede wszystkim wspaniałym człowiekiem.Żaden lekarz nie otoczył nas do tej pory taką opieką jak Doktor Pulcer.Ufam jest bezgranicznie,ponieważ zawsze kiedy potrzebuje porady jest i nigdy nie odmówiła pomocy.Dziękujemy!

Świetny, kompetentny, serdeczny lekarz. Kompleksowo podchodzi do problemów pacjenta, szybko działa, dokładnie wyjaśnia na czym polega choroba, jak przebiega leczenie.

bardzo polecem!!!!! nawet prywatnie bo warto

bardzo polecem!!!!! nawet prywatnie bo warto

Doktor idealny, doskonały kontakt oraz prowadzenie synów, Szpital oraz ordynator tzw. "leśna góra", życzę Wam wszystkim takich lekarzy i specjalistów.

Kompetentna, miła Pani dr. Poświęca tyle czasu ile trzeba.

Kompetentna, miła Pani dr. Poświęca tyle czasu ile trzeba.