dr Barbara Rabska pietrzak

3,9
3,4
3,3
3,3

Od 8 lat leczę moje dzieci , a teraz kiedy jestem dorosłą kobietą nawet sama korzystałam z jej pomocy jako endokrynologa. Nie spotkałam lepszego lekarza, bardziej kompetentnego, ale co najważniejsze zawsze patrzy na pacjenta szerokowzrocznie, ma ogromną wiedze i potrafi powiedzieć i doradzić w różnych dziedzinach medycyny, które sie zazwyczaj potwierdzały u innych specjalistów. Poza tym nawet kiedy szłam z wielkim dołem na wizytę, potrafiła wszystko wytłumaczyć, podnieść na duchu i człowiek od razu miał inny nastrój. Dla mnie póki co najlepsza. Moje dzieci już powoli dorastają i wizyty są coraz rzadsze, ale bywalo ze sie widziałyśmy raz w miesiącu. Wizyta prywatna kosztuje 100 zl ale trwa 40 minut i nie ma mowy o żadnym pośpiechu i zbyciu. Nie żałuje żadne złotówki zostawionej u tej Pani. Zdarzało mi sie bywac u profesorów którzy za 200zl poświęcali 5 min i to dla mnie było niezrozumiałe.

Pani Doktor bardzo konkretna i z dużym profesjonalizmem podchodzi do pacjenta, tłumaczy wszystko po kolei, rzeczowa, słucha pacjenta, zleca konkretne badania oraz jest życzliwa i "daje szanse" pacjentowi. Szczerze polecam Panią Doktor.

Pani doktor nie powinna pracować z dziećmi. Nie uprzedziła dziecka przed badaniem, nie wytłumaczyła co i po co musi zbadać - tylko rach-ciach podniosła bluzkę i zaczęła badać. To samo ze spodniami i majtkami. Kompetentna, ma wiedzę w swoim fachu, ale zero empatii do dziecka. Teraz w domu horror - dziecko nienawidzi i jej i mnie.

Pani dr może trochę za spontaniczna , ale z dużą wiedzą , wytłumaczy, podniesie na duchu, w niej jest nadzieja. Oceniana jest różnie ,ale jest obiektywna , nie każdemu się to podoba . Konkretna i skrupulatna . Ciesze się ,że trafiłam do MP-MEDICAL na Marcelińskiej 96c/216. Uważam ,ze jest dobrym lekarzem

Mam dwójkę dzieci, leczę ich u dr Rabskiej od trzech lat. Pani dr nie zawsze i nie od razu zapisuje antybiotyki, czasami po prostu trzeba. Jest bardzo zapracowana, może dlatego nie zawsze ma siłę na uśmiech, ale co do kompetencji i jej wiedzy nie mam wątpliwości.

Dla mnie nie ma lepszego, jej diagnozy są ZAWSZE trafne, mam do niej 100% zaufanie. Nie znam bardziej kompetentnego pediatry. Polecam!

Moje dziecko jest troche otyłe, ale schudło 4 kg, a pani doktor zaczęła ją wyzywać, że tylko je i nic więcej nie robi. Moim zdanie pani Rabska nie powinna pracować z dziećmi.

leczenie polega na uporczywym stosowaniu silnych antybiotyków co doprowadziło do poważnego zagrzybienia organizmu.

Niekompetentna i pazerna. Serdecznie odradzam jakikolwiek kontakt z tą Panią. Jeśli troszczycie się o zdrowie swoich dzieci to skorzystajcie z usług innego lekarza.