lekarz Barbara Richter-Kowalik

Poprosiłam w dniu dzisiejszym o skierowanie na morfologię rozszerzoną ze względu że potrzebowałam wyniki do dietetyka klinicznego. Jestem pod opieka hematologa lecz na leczenie na NFZ muszę jeszcze poczekać. Wiec do tego czasu chciałabym się „podleczyć” dietą, bo niestety stan zdrowia się pogarsza. Usłyszałam że jeśli potrzebuje to co mam napisane na kartce (listę badań) to mam iść i sobie za to zapłacić bo Pani Dr. Nie uważa żeby te badania były mi potrzebne do życia, mimo że były one w ramach NFZ :) także to była moja ostatnia wizyta, czy polecam? Nie

Nie polecam lekarza. Byłam z wysoką temperaturą 39 do 41 stopni mówiłam, ze byłam na pogotowiu, ale nic nie pomaga. Pierwsze pytanie Pani - do kogo należę - ja do Pani od paru lat - nie znam. I odprawila mnie z kwitkiem kazala iść do innego lekarza. Za to mąż miał umówiona wizytę czekał godzinę na holu. Wychodzi Pani doktor i mówi czy przyszedł Pan z czymś pilnym? I wyszła. Mąż czekał jeszcze godzine po czym zrezygnował. Chyba nikt nie chodzi do lekarza sobie porozmawiać. Droga Pani doktor trochę empatii ...

- do kogo należę
- ja do Pani od paru lat
- nie znam.
I odprawila mnie z kwitkiem kazala iść do innego lekarza.

Droga Pani doktor trochę empatii i zrozumienia, wyrozumiałości dla pacjenta.
My z mężem Pani pacjentami już nie jesteśmy.
Pozdrawiam

Bardzo nieuprzejma wobec pacjenta, podejście aroganckie. Potraktowała mnie jak jakąś gorszą osobę, która śmie zajmować jej cenny czas. Nie polecam. Nie uznaje zwolnień nawet w przypadku grypy!

Jestem bardzo zadowolona z podejścia p. Doktor ....podejście fachowe lekarka z powolania....i już wiem że dobrze wybralam