lekarz Barbara Rogoś

3,4
3,4
3,2

Powiem tak . Na pewno są lepsi ale jeszcze ani razu nie zawiodłam się na tym lekarzu. Na pewno jest konkretna i rzeczowa. Ciężko mi jest wypowiadać się na temat wiedzy lekarza ale na pewno jestem regularnie badana i mam pewność, że robię co mogę. Kiedyś jak miałam problem troszkę innej specjalności Pani doktor wszystko mi wytłumaczyła i trafiłam w odpowiednie miejsce w celu diagnozy. W innych miejscach było różnie. ..

Z mojej strony polecam, chociażby za to - przyszłam na pierwszą wizytę odrazu na wizycie cytologia, USG, stopień biocenozy pochwy. U poprzedniego lekarza aby uzyskać te badania w ramach NFZ musiałam na 4 wizyty się nachodzić w przeciągu krótkiego czasu.

Nie polecam. Po pierwsze podczas rozmowy rzuca słuchawką, bez przyczyny. Podczas normalnej rozmowy lub umawiania wizyty, kończy rozmowę bez słowa a potem odrzuca kolejne połączenie. Jak robi USG to nie daje do ręki wyników, co gorsze ona ich nawet nie drukuje i nie wpina do karty... na pięć badań USG wydrukowała tylko jedno do karty, więc nie ma możliwości wglądu do wyników przeprowadzonych badań. Niestety ta pani ogranicza się do minimum, po przekazaniu informacji o bardzo nieregularnych okresach i bardzo dokuczliwych napadach gorąca, odesłała do endokrynologa, twierdząc, że to na ...

Niestety ta pani ogranicza się do minimum, po przekazaniu informacji o bardzo nieregularnych okresach i bardzo dokuczliwych napadach gorąca, odesłała do endokrynologa, twierdząc, że to na pewno problemy z tarczycą. Mimo, że widziała dobre wyniki tarczycy stwierdziła, że nie ma żadnego problemu i nie zleciła badań hormonów. Niestety po wizycie u prywatnego ginekologa okazało się że wyniki są bardzo złe i nie hormonów tarczycy, tylko hormonów płciowych... Szczerze odradzam.

Byłam pierwszy raz na wizycie u Pani doktor ale na pewno nie ostatni. Przeprowadziła dokładny wywiad, delikatne badanie co złożyło się na przyjemną atmosfera w gabinecie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i będę polecać tego lekarza innym dziewczynom.

Byłam pierwszy raz na wizycie u Pani doktor ale na pewno nie ostatni.

Odradzam wszystkim paniom prowadzących u niej ciążę dla dobra dziecka. Tą Panią znają z negatywnej strony nawet inni lekarze. Przez jej niedopilnowanie moje dziecko miało komplikacje. Nigdy więcej!!!

Przez jej niedopilnowanie moje dziecko miało komplikacje.
Nigdy więcej!!!