lekarz Barbara Rogoś

Ja z kolei z wizyt jestem bardzo zadowolona. Na pierwszą wizytę zgłosiłam się ponad 2 lata temu za namową koleżanki. Na pierwszej wizycie odrazu miałam wykonany pełen pakiet badań z USG i cytologią. Stosuję antykoncepcję - jestem badania przy każdej wizycie. Leki na inne problemy ginekologiczne, które mam przepisane na receptę bardzo dobrze działają na dolegliwości. Pozatym lekarz to też człowiek, i nie musi być w cały czas w dobrym nastroju, jak każdy z nas, mi zależy najbardziej na tym że jestem badana i leki które są przepisywane działają.

Nie polecam dr Barbary Rogoś. Zero profesjonalizmu, nic nie tłumaczy, przepisuje na wszystko tylko antykoncepcję, którą uważa za rozwiązanie wszystkich problemów. Nie wykonuje, żadnych badań. A jeśli zrobi USG to i tak nic nie powie do pacjenta. Wizyta okropna !

Mimo tutaj umieszczonych negatywnych opinii wizytę i za namową koleżanki postanowiłam umówić się na wizytę. Po wizycie wyszlam mile zaskoczona,.Doktor bardzo miła na wizycie odrazu pełen pakiet badań - cytologia i USG. Poczekalnia trochę mało przyjazna, ale po przyjściu bardzo krótko czekałam na przyjęcie ponieważ został mi wyznaczony termin na daną godzinę.Polecam, jak najbardziej!!!

Żadnego szacunku do pacjenta. Jeśli Pani Doktor będzie dalej tak się zachowywała, to straci wszystkich pacjentów. Do Pana z recepcji nie mam żadnych pretensji, jest super.

Pani Doktor jest bardzo miła, wszystko jasno tłumaczy, delikatnie wykonuje badanie, uprzejmie odpowiada na pytania. Cytologia bez problemu, USG, wywiad, przepisane leki, wszystko super :) polecam serdecznie

Chodzę do Pani doktor już jakiś czas . Krótki czas oczekiwania na wizytę. Badanie USG bez problemu . Polecam

Niestety potwierdzam wszystkie negatywne opinie. Dwa plusy - krótkie oczekiwanie na wizytę oraz Pan z recepcji (100% profesjonalizmu). Reszta to minusy - ale niestety typowe dla większości polskich lekarzy: pani doktor przebywa we własnym świecie myśli, nie nawiązuje kontaktu z pacjentką (Pan z recepcji powinien jej przeprowadzić szkolenie z komunikacji interpersonalnej!), nie przeprowadza wywiadu, nic nie wyjaśnia, przepisuje leki hormonalne bez badań. Daję po jednej gwiazdce, bo nie można dać 0.

Niestety potwierdzam wszystkie negatywne opinie.

Trafiłam do tego gabinetu przypadkiem, bo mój poprzedni lekarz nie miał terminów - i jestem teraz po 4 wizycie. Nie żałuję i od teraz będę tylko tutaj chodzić. Pani doktor jest w sumie miła, na każdej wizycie badanie kontrolne , po lekach antykoncepcyjnych nie mam skutków ubocznych. Dostałam również zlecenia na badania hormonalne, co mnie zdziwiło bo mój poprzedni gin twierdził że NFZ tego nie refunduje.

Powiem tak . Na pewno są lepsi ale jeszcze ani razu nie zawiodłam się na tym lekarzu. Na pewno jest konkretna i rzeczowa. Ciężko mi jest wypowiadać się na temat wiedzy lekarza ale na pewno jestem regularnie badana i mam pewność, że robię co mogę. Kiedyś jak miałam problem troszkę innej specjalności Pani doktor wszystko mi wytłumaczyła i trafiłam w odpowiednie miejsce w celu diagnozy. W innych miejscach było różnie. ..

Odradzam wszystkim paniom prowadzących u niej ciążę dla dobra dziecka. Tą Panią znają z negatywnej strony nawet inni lekarze. Przez jej niedopilnowanie moje dziecko miało komplikacje. Nigdy więcej!!!

Przez jej niedopilnowanie moje dziecko miało komplikacje.
Nigdy więcej!!!