lekarz Barbara Rogoż

Neurolog

Dostałam się do szpitala w Ochojcu.Moim lekarzem prowadzącym została pani dr.Rogoż.Od razu wzbudziła moje zaufanie a trochę doświadczenia już mam w tej kwestii żaden lekarz nie zajął sie mną tak jak pani doktor.Pomimo tego iż nie jestem jeszcze do końca zdjagnozowana pani doktor przepisała leki i dalej mnie leczy.Pani dr. Rogoż oprócz zdolności medycznych zawodowych jest przede wszystkim człowiekiem serdecznym uprzejmym umiejącym wczuć sie w sytuację pacjenta i cały czas próbuje znalęźć przyczyne.

Mam kłopoty z kręgosłupem, byłam u paru neurologów i bez skutku - dopiero pani doktor mi pomogła, bóle ustąpiły, jestem bardzo zadowolona.

wspaniały człowiek,swietny specjalista,zawsze usmiechnieta i serdeczna pozdrawiam panią i życzę szczescia

Wspaniały człowiek, znakomity lekarz, nigdy nie zapomnę ile dobrego zrobiła dla mojej Mamy. Życzę Pani Doktor z całego serca wszystkiego co najlepsze. Halina

lecze się u Pani doktor od 14 lat i dzięki jej trafny decyzjom jestem dziś pełno sprawna i mimo swojej przewlekłej choroby moge pracować i żyć jak kazdy.

wspaniały kompetentny lekarz. zajęłam się mną od początku do końca fachowo. przyjęła do siebie na oddział gdyz tam miała większe pole manewru jesli chodzi o badania.

Super lekarz polecam innym,zna się na swojej pracy....wspaniała pani DOKTOR....

Super lekarz polecam innym,zna się na swojej pracy....wspaniała pani DOKTOR....

Wciąż poszukujesz "Neurolog Katowice"?

Jolanta Surmacz-Kampa

Neurolog dziecięcy
NZOZ NEUROMEDICA
Korczaka 10
40-338 Katowice
NZOZ Neuromedica
Paprocańska 137d
40-338 Tychy
CENTRUM DIAGNOSTYKI I TERAPII "In Corpore"
ulica Puchały 4
40-750 Katowice
NZOZ Przychodnia Nr 4 Sp. z o. o.
al. Niepodległości 45
43-100 Tychy