lekarz Barbara Rolbiecka-Tkaczyk

2,1
2,6
2,5
2,5

Rzeczywiście gdyby można było dać zero gwiazdek - dałabym zero, przede wszystkim za kulturę osobistą, gdy doktor badała moje plecy ruszyłam ręką i zahaczyłam ją paznokciem - a ona na to "no może mnie Pani nie drapać tymi pazurami?", po nie przyjemnej wymianie zdań tak się na mnie obraziła (podkreślam - o paznokieć), że powiedziała, że nie chce mnie więcej widzieć (LEKARZ!!!!!!!))))))) wypisała receptę i nic więcej nie wyjaśniła, nikt mnie nigdy tak fatalnie nie potraktował w gabinecie lekarskim

Pani doktor jest bardzo sympatyczna oraz widać, że zna się na rzeczy. Wreszcie znalazłam lekarza, który mi pomógł i można go obdarzyć zaufaniem. Jestem zadowolona w 100%.

Pani doktor bardzo miło i zna się na swoim fachu, dobrze wytłumaczyła mi chorobę oraz jakie kroki musimy podjąć aby się jej pozbyć. Jestem zadowolona

Szkoda, że nie można dać zero gwiazdek- na pewno tyle bym dała w "Zaufanie do kompetencji", "Godny polecenia" i "Tłumaczenie choroby i leczenia". Nie dowiedziałam się właściwie noc o chorobie- ani o możliwych przyczynach, ani o postępowaniu w chorobie. A gdy na kolejnej wizycie zgłosiłam objawy uboczne po Metotrexacie, pani doktor się obraziła. Bez komentarza.

Kompetetny lekarz, od razu zdiagnozowała problem i szybko wyjaśniła jak będzie wyglądać leczenie. Do tego jest bardzo uprzejma. Lekarz godny polecenia.

Pani doktor jest bardzo uprzejma, bardzo dobrze wyjaśnia w czym leży problem i co dokładnie można zrobić. Polecam tego lekarza :).

Nie polecam reumatologa z Gdańska dr Robieckiej-Tkaczuk. Nie słucha co się do niej mówi, stawy bolą mnie od dwóch lat, zaczęły jakoś 3 m-ce po ugryzieniu przez kleszcza, o czym jej powiedziałam, a ona olała tę informację. Traktuje pacjenta lekceważąco.Poszłam do lekarza, bo bóle się nasiliły. Bolą mnie stawy międzypaliczkowe, łokciowe i barkowe, do tego międzypaliczkowe u stóp i lewe biodro. Stwierdziła spore zmniejszenie ruchomości stawów biodrowych, a spytana co to w takim razie może być, odpowiedziała, żeby się nie przejmować na razie i wypisała receptę na leki p/bólowe, p/zapalne i powiedziała cyt. "I naprawdę niech pani nie szuka chorób, one same panią znajdą z wiekiem." To, że stawy tyle lat mnie bolą to chyba normalne nie jest.

nie słucha pacjentów, nie odpowiada na pytania, a jeśli już to zdawkowo, według mnie nie powinna w ogóle leczyć ludzi, beznadziejne podejście.

Polecam , Pani doktor jest osobą która zna się na tym co robi , na pewno za mało tłumaczy powinna więcej mówić o chorobie jak z nią żyć czy choroba jest bardzo zaawansowana czy też nie i sobie z nią poradzimy.

Po wielu wizytach u znanych lekarzy reumatologów i innych specjalistów, Pani doktor jako jedyna rozpoznała moją chorobę i zaleciła odpowiednie badania oraz leczenie. Zawsze ogląda pacjenta (niektórzy lekarze leczą nie oglądając stawów, pacjenci nie muszą zdejmować ubrania) Pani doktor jest uprzejma i sympatyczna. Żałuję tylko, że zbyt mało czasu poświęca pacjentowi na tłumaczenie choroby.