lekarz Barbara Rutkowska

Ginekolog, Ginekolog położnik

Cudowna Pani Doktor! Uśmiechnięta, przyjazna, serdeczna! W gabinecie Pani Doktor panuje miła atmosfera, gdyby nie choroba, która nas tam sprowadza - chętnie by się tam wracało. POLECAM!

Witam bardzo dobra p. Ginekolog widać że ta p.doktor pracuje w tym zawodzie Zamiłowania, Powołania ma podejście do pacjentów.Polecam Ją

Jesli chodzi o Pania Doktor to jak najbardziej wszystko w porzadku, tylko ten system w poczekalni jak za czasów komuny, nie zapisują tylko sie przychodzi i czeka czasem i 3 godziny.

Najlepszy ginekolog na Śląsku Cieszyńskim.Polecam gorąco! Pani doktor zawsze wszystko bardzo dokładnie tłumaczy. Jeszcze nigdy nie wyszłam z gabinetu niedoinformowana.

Gdyby nie zaniedbania tej pani, dziś byłabym Mamą. Nie polecam.

Gdyby nie zaniedbania tej pani, dziś byłabym Mamą. Nie polecam.