lekarz Barbara Rzepka

Lekarz rodzinny

2,6
2,5

Czasem mam wrażenie , że ludzie chcą być traktowani jak pępek świata, Pani doktor może jest specyficzną osobą to jako lekarz ma u mnie same plusy . Ci ci piszą o Pani doktor źle to chyba nigdy nie trawili na konowała , czego im życzę tak dla porównania. To, że mówi po imieniu wcale mi nie przeszkadza bo wg. mnie jest to dobra forma skrócenia dystansu między lekarzem a pacjentem. Jeszcze nigdy żaden lekarz nie zadał mi tyle pytań przed postawieniem diagnozy, albo zweryfikowania gdzie mnie skierować dalej. Dzięki postawieniu dobrej diagnozy przez Panią doktor ,leczę się na jelita a nie na anemię która była spowodowana chorobą i nieszczelnością jelit. Doszło do tego stopnia że traciłam siły z dnia na dzień a inny lekarz próbował mi wmówić, że sama jestem sobie winna bo jak wiesza liczba kobiet na pewno się odchudzam i nie chce mi się chodzić do pracy. Pozdrawiam

Bardzo polecam Panią doktor bada..bardzo dokładnie bada, i słucha. Pomogła mi w nagłym przypadku i zleciła leki, które pomogły myślę,że ma dużą wiedzę nie tylko z zakresu chorób wewnętrznych. Dziękuję

Czytając opinie mam wrażenie, że mowa o zupełnie innej osobie. Od swojej strony powiem, że Pani Dr to najlepszy lekarz na jakiego trafiłem od dłuższego czasu. Przeprowadziła kompleksowe badanie, wyczerpujący wywiad w miłej atmosferze, trafnie rozpoznanała chorobę i dobrze dobrała leki, nie wiem co mógłbym dodać. Panią Dr odebrałem jako ciepłą, empatyczną osobę. Nie mam wątpliwości co do jej kompetencji i uważam, że ma sporą wiedzę popartą doświadczeniem. Na prawdę chciałbym aby każda wizyta u lekarza przebiegała w taki sposób. W kwestii ewentualnych uwag Pani Dr dosyć dużo czasu poświęca dla każdego pacjenta, czekając w kolejce kilka godzin można ponarzekać, ale biorąc pod uwagę jakość udzielonego świadczenia mogę tylko powiedzieć, że widocznie tak ma być i warto czekać.

Niestety powielę swą wypowiedzią poprzedników.Niegrzeczna, labilna emocjonalnie, mile widziani chorzy którzy mało lub nic nie mówią ,a najlepiej żeby mieli 1 komórkę nerwową ...Jedna wielka porażka

Bardzo wyrafinowana ,"ma swoich pacjentów" lubi - nie lubi . Przeklina ! Nie mówi prze Pan/Pani do pacjenta. Nie daje skierowań na badania specjalistyczne. Przyklad np mój. Wmówiła mi że mało piję! dlatego osłabiona ....nie dała na żadne badania (mam 36) . Dzis mam problemy z sercem wykryto chorobę! przypadkowo gdy zemdlałam.

wybiera sobie pacjentow ten młodszy mimo ze rejestruje sie pierwszy zostaje przyjety na samym koncu , siedzi pod tymi drzwiami jak debil po 5 godzin ( spotkało mnie to osobiscie wiec wiem co pisze ) a gdy sie upomni zostaje zignorowany albo słyszy ze ma czas zato ci z tymi upominkami od firm farmaceutycznych wchodza bez kolejki i to co chwile , to nie jest jedna osoba tylko kilka, dziwie sie ze jeszcze nikt tym sie nie zainteresował , noooo chyba ze wszyscy maja z tego jakies profity , generalnie ...

a gdy sie upomni zostaje zignorowany albo słyszy ze ma czas zato ci z tymi upominkami od firm farmaceutycznych wchodza bez kolejki i to co chwile , to nie jest jedna osoba tylko kilka, dziwie sie ze jeszcze nikt tym sie nie zainteresował , noooo chyba ze wszyscy maja z tego jakies profity , generalnie cała PRZYCHODNIA JEST POD PSEM dziwie sie ze maja pacjentow i ze NFZ podpisuje z nimi umowe , noooo ale oni podchodza do tego ze sa bogami a chory to smiec co to im przeszkadza ,sa opryskliwi nooo ale czemu sie dziwic jakie doktory taki personel czyli pod psem powinni przekształcic sie na lecznice dla psow a nie ludzi

Pani lekarz jest bardzo antypatyczna. Do większości pacjentów zwraca się po imieniu, nawet do starszych osób, co uważam za bardzo niestosowne i niegrzeczne. Nie wiem z jakiej racji, ale ma na drzwiach duży napis "o kolejności przyjmowania pacjentów decyduje lekarz". Czy nie powinna o tym decydować kolejność rejestracji, a w szczególnych przypadkach przede wszystkim stan pacjenta?

Pani Dr ma jedną podstawową wadę która przekrśla Jej wszystkie zalety, mianowicie jest chimeryczna, kapryśna i zachowuje się czasami jak dziecko. Miałem iść na operacje i w trybie super-pilnym potrzebowałem skierowanie do specjalisty. Nie dość że Pani Dr wysłała mnie do swojego lekarza to nawet nie chciała ze mną rozmawiać. Taka sytuacja powtórzyła się conajmniej kilka razy. Pani Dr jest niemiła, niekompetentna a nawet bym powiedział bezczelna. Kiedyś powiedziała że mam tobiel i trzeba to wyciąć na co inni lekarze (w tym chirurdzy) wybuchli śmiechem :)