lekarz Barbara Rzeźnikiewicz

Dermatolog

3,7

Bardzo kompetentna Pani Doktor - fachowo tłumaczy chorobę, objawy oraz leczenie- widać, że zna się na tym, co robi. Mnie wyleczyła z atopowego zapalenie skóry w bardzo krótkim czasie, poleciła też świetne kosmetyki, naturalne, które stosuję już od prawie 2 lat. Ponadto Pani Doktor jest osobą godną zaufania, przyjazną, poświęca pacjentom naprawdę wiele czasu, do tego nie bierze dużo za wizytę. Szczerze polecam ;)

bez komentarz - naszym specjalistom sie juz w glowie pomieszalo i nie wiedza z jaka misje spelniaja - zapominaja o przysiedze c a jak juz maja prywatne gabinety to zapominaja o pacjecie i tylko w nim kase widza. mam nadzieje ze instytucja jaka jestizba lekarska wkoncu zacznie bronic nie tylko lekarzy ale i pacjenta ktory cierpi za bledna diagnoze wystawiona pospiesznie bo cyt: na narty sie spiesze i nie mam duzo czasu dla pana pozdrawiam wszystki i wspolczuje pacjentom pani Doktor "przez duze "D "

pozdrawiam wszystki i wspolczuje pacjentom pani Doktor "przez duze "D "

bardzo pogodna,życzliwa osoba i super lekarz.polecam

bardzo pogodna,życzliwa osoba i super lekarz.polecam

Bardzo miła i kompetentna pani doktor, polecam.

Bardzo miła i kompetentna pani doktor, polecam.

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u pani dr Rzeźnikiewicz.To bardzo kompetentna i doświadczona lekarka a jednocześnie sympatyczna i bardzo elegancka kobieta.Polecam panią doktor

Stwierdziła chorobę , w jakiej należało zrobić zamrażanie, zabieg był zrobiony dwukrotnie, po czym nie nastąpiła żadna poprawa, a pani doktor powiedziała " koniec leczenia ".