dr n. med. Barbara Sarankiewicz-Konopka

Dermatolog

3,7
3,3
3,7

Pani doktor skutecznie rozwiązała mój problem z suchą i łuszczącą skórą na powiekach i podbródku, na szyi miałam już zaawansowany stan zapalny. Z radością stwierdzam, że po zastosowaniu zapisanych leków, już po tygodniu nastąpiła znaczna poprawa, dolegliwości ustąpiły.Skorzystałam również z laserowego zabiegu usuwania rozszerzonych naczynek na twarzy i łydce. Efekt przerósł moje oczekiwania, twarz wygląda znakomicie, nie ma szpecących czerwonych i sinych naczynek wokół nosa, ust i na policzkach. Wyglądam młodziej o kilka dobrych lat. Polecam panią doktor wszystkim niezdecydowanym dojrzałym kobietom, tym bardziej, że cena zabiegu nie jest wygórowana. Bardzo zadowolona klientka 50+

Jeśli nie jesteś z trójmiasta i nie wiesz gdzie wybrać się do dermatologa to strasznie odradzam tą ;/ yhhh nie moge napisać klinike tylko ;/ jakieś złodziejstwo. Nie pisze tu oszustw bo mi się nudzi, czy coś w tym rodzaju ale prawda! Ta Pani Doktur leczyła mnie prubkami lekami pielęgnacyjnymi które dostawałam przy każdej wizycie! Byłam tam 4 razy z myślą z każdym razem ze skoro tam chodze to już chodze "może tym razem mi pomoże" wciskała mi te próbki a moja mama wydawała kase za kolejne wizyty ;/ Porażka ...

yhhh nie moge napisać klinike tylko ;/ jakieś złodziejstwo.
Nie pisze tu oszustw bo mi się nudzi, czy coś w tym rodzaju ale prawda!
wciskała mi te próbki a moja mama wydawała kase za kolejne wizyty ;/
Porażka co miałabym już za to :(
Polecam klinike PRODERM w Gdyni
serdecznie polecam pana Dr Jacka Toboła

A ja jestem bardzo zadowolona z wykonanego przez panią doktor zabiegu laserowego. Zamykałam sobie naczynka koło nosa i początkowo pojawiły się w tym miejscu czarne strupki, ale gdy zeszły po naczynkach nie było śladu! Pani doktor jest osobą o niezwykłej kulturze i klasie.

Zdecydowanie lekarz godny polecenia. Poświęca bardzo dużo czasu pacjentowi, tłumacząc całe leczenie krok po kroku.

Kompetentna, mój przypadek był szczególnie trudny, a jednak mnie wyleczyła. pacjent jest u niej w dobrych rękach.

Szkoda gadać. Miesiąc temu byłem na zabiegu laserowego zamykania naczyń. Jest gorzej niż przed zabiegiem. Inny dermatolog powiedział że uszkodziła mi skórę swoją nieudolnością.