lekarz Barbara Sawaryn

1,5
1,5
2,5

Nie polecam lekarza. Pierwsza wizyta u tego lekarza, ogólnie kolejna ( wcześniak). Lekarz niczym się nie interesował poza niedrożnością kanalików łzowych. Skierował na zabieg udrażniania. Nie zbadał wzroku dziecka.... NIE POLECAM. Zmarnowane skierowanie na NFZ i daremne czekanie.

NIE POLECAM.
Zmarnowane skierowanie na NFZ i daremne czekanie.

Wizyta trwała 2,5 minuty,z czego 2 minuty trwało wpisywanie dokumentacji. To najlepiej obrazuje jakość usług Pani Doktor.

Wizyta trwała ok 4 min, podeszła do dziecka (wiek 5 mc) wciskając rece do oka, po czym tłumaczyła ze nie wolno dotykac rękami oczu bo to powoduje podrażnienie Ja się pytam gdzie rękawiczki lub jakakolwiek higiena pracy??? Zero pomocy tylko wielkie pretensje po co z "jęczmieniem" tzw gradówką przychodze do okulisty?! Nie polecam szkoda czasu na wizyte

Pani Barbara źle zdziagnozowała chorobę dziecka. Diagnozę wystawiła siedząc za biurkiem dokładnie nie przyglądając się dziecku. (Z odlegości 1,5m). Co spowodowało pogorszenie stanu chorego oka. Wizyta trwała około 3 minut. Było to wyraźne "zbycie" pacjena a nie próba pomocy.