lekarz Barbara Seredyńska

2,5
2,2
2,1
2,7

Szanowni Państwo, Nigdy nie starałem się krytykować innych ludzi, a zwłaszcza lekarzy. Jednak stopień zadufania w sobie i totalny brak kompetencji skłonił mnie do napisania tej opinii. Badanie na dużą odległość,totalny brak zainteresowania problemem - empatia zero. Pytam się - jak lekarz z takim doświadczeniem i tytułem naukowym może pomylić gronkowca złocistego z łuszczycą.Tony przepisanych sterydów nic nie dały, bo dać nie mogły.Jedynie pogłębiały problem. Wielce Szanowna Pani doktor - na naukę nigdy nie jest za późno.Polecam proste spojrzenie na wyszukiwarkę google i tam na zdjęciach można wiele się nauczyć. ...

Szanowni Państwo,
Nigdy nie starałem się krytykować innych ludzi, a zwłaszcza lekarzy.
Pytam się - jak lekarz z takim doświadczeniem i tytułem naukowym może pomylić
Gronkowiec złocisty, a nie łuszczyca. 5 dni podawania dożylnie klindamycyny i po kłopocie.Po 10 latach walki. Proponuję podjąć trudną decyzję i udać się na nie wiem czy zasłużoną emeryturę.

Dokładnie popieram negatywne opinie. Pani średnio zainteresowana problemem, interesują ją wyniki badań, których sama nie zleca a by mogła to robić zamiast kierować do lekarzy rodzinnych- ciągłe problemy wydłużony czas leczenia, przeciągłość, nie podaje przyczyny nazwy dolegliwości to samo co do stosowania leków. Polecam od razu poszukać innego lekarza szkoda nerwów i czasu.Ogólne wrażenie negatywne

Pani doktor stwierdziła, że moja córka ma problemy z anoreksja a nie ze skórą, nastlatka wyszła z płaczem bo nie usiłowała przekonań lekarza że tak nie jest, moje słowa też nie przekonały lekarki. Jest okropna w podejściu do pacjenta

Potwierdzam, brak zainteresowania-powierzchownie na dystans, odnosi sie autentyczne wrażenie ze Pani ' doktur" brzydzi sie schorzenie w moim przypadku ostre AZS

Pani dr jest bardzo miła i profesjonalna. Córka leczy u niej trądzik i do tej pory wszystko przebiega bez zarzutu. Poprosiłyśmy ją o tańsze leki bo nie stać nas na droższe i nie bez problemu - przychyliła się do naszej prośby. Nigdy nas nie zbyła i wymądrzała się. Zadając jej jakiekolwiek pytanie zawsze mi odpowie w normalnym, ludzkim języku. Jak dla mnie wszytko ok.

Nie polecam tego dermatologa. Nie słucha pacjenta, ledwo rzuci okiem i bez "zbędnych" pytań zabiera się za wypisywanie recept. Diagnozy - chybione, przepisywane leki - nieskuteczne, efekty leczenia - żadne, zainteresowanie pacjentem - minimalne. Pani doktor działa jak przy taśmie i słucha tylko pozornie. O wszystko trzeba dopytywać, a i tak brak jednoznacznych odpowiedzi. Szukajcie gdzie indziej.

Miałem łojotokowe zapalenie skóry. Pani Doktor ograniczyła się do zalecenia używania kosmetyków firmy La Roche Posay, jakby mnie było na nie stać. Nie przepisała żadnego leczenia. Była uprzejma, lecz w taki profesjonalny sposób, tak jakby się zupełnie pacjentem nie przejmowała.

Poprzednie opinie dość ostre, może dlatego, że lekarka nie zwykła "owijać w bawełnę". Przy pierwszej wizycie prosiła o skompletowanie kopii wszystkich kartotek lekarzy u których się leczyłam, i opinię stomatologa. Podeszła bardzo kompleksowo. Niewielu lekarzy stara się patrzeć na organizm jak na całość, a nie jedynie na wąską specjalizacje, na której zresztą niejednokrotnie nie do końca się znają;) Pani doktor jest bardzo autorytatywna, jeśli pacjent nie stosuje się do jej zaleceń, leczy się na własną rękę i podważa jej autorytet, potrafi być bardzo nieprzyjemna. Popieram:) Bardzo dobry lekarz. Trzeba jej zaufać, czasem rezultaty są widoczne po dłuższym czasie. Trudno postawić diagnozę od reki, trzeba czasem poprzez badania i próby dojść do sedna problemu. Pozdrawiam.

Nie miła, nie komeptentna. Wręcz wydaje mi patrzeć na pacjenta z obrzydzeniem i broń boże nie dotknąć. Starszny lekarz.

Nie polecam tego lekarza. Nieprzyjemna, chamska, nie słucha pacjenta, wrażenie że obrzydza ją widok choroby, wyszłam z gabinetu okropnie zdenerwowana i rozczrowana jej praktyką. Leki które przepisuje nie pomagają, leki które zaś pomagają i prosi się ją o przepisanie ich, krytykuje, gozi że dalej nie bedzie leczyć, jakby tylko ona na tym świecie była.Byłam u tej Pani dwa razy o raz za dużo. SZKODA TYLKO BYŁO MOJEGO CZASU I NERÓW.