lek. dent. Barbara Siedlecka-Szyszko

Chirurg stomatolog

Stres związany z usuwaniem zęba mija gdy tylko usiądzie się na fotel u Pani Siedleckiej. Robota wykonana szybko i dokładnie. Wszystko idealnie wyjaśnione.

PANI DOKTOR TO ANIOŁ. wyrwanie ósemki łącznie z podaniem znieczulenia oraz wyciągnięciem ząbka trwało.... ok. 30 sekund. Zero bólu. Pełen profesjonalizm. Pani Doktor godna polecenia. Nie trzeba sie bać, stresować. Cudowne podejście do pacjenta - " tchórza". Dziękuję Pani Basiu!

U Pani Doktor usuwałam pierwszy raz ósemkę. Jestem pod wrażeniem w jaki sposób podchodzi Pani do pacjenta, pełen profesjonalizm. Pomimo stresu siedząc w fotelu czujesz, że jesteś w dobrych rękach. Zabieg trwał nie więcej jak 15 minut, przebiegł on bezboleśnie. Tak więc polecam Panią Doktor bez żadnego zastanowienia.

Pani doktor najlepsza nie zdążyłam się wystraszyc i już było po zabiegu dodam że skomplikowanym pełen profesjonalizm z czystym sumieniem polecę tym którzy się panicznie boją

Jestem zachwycona podejściem i profesjonalizmem Pani Doktor. Wyrwanie bolącego i problematycznego zęba było bezbolesne i szybkie, zanim zdążyłam się zestresować było po wszystkim. Następnego dnia nic nie bolało. Jeśli ktoś boi się wyrwania zęba to gwarantuję że niepotrzebnie bo u Pani Doktor nie ma się czego bać.

To jest fenomenalny fachowiec. Niebywałe podejście do pacjenta. Pani doktór bardzo empatyczna. Moj strach przed wyrwaniem ósemki był niepotrzebny. Swoim podejściem uspokoi każdego panikarza. Takich lekarzy się bardzo rzadko spotyka.

Bylam na usunieciu osemki kilka lat temu. Wiadomo nic przyjemnego, ale ani w czasie zabiegu nie cierpialam, ani po. Nastawilam sie na duzy bol, ale znieczulenie bylo wykonane sprawnie i bez ceregieli, wyciagniecie zeba potem nastawilam sie na ogromny bol i nic. Wzielam 1 przeciwbolowa bo myslalam, ze tak bedzie bolec, a tu nic. Jestem bardzo wdzieczna tej Pani. Wczesniej bylam umowiona z innym chirurgiem, ale tak bylam zestresowana, ze nie zdecydowalam sie na usuniecie, dentysta powiedzial ok... Pani Barbara rzeczowo podeszla do rzeczy i nie mozna bylo sie wycofac, ...

Wczesniej bylam umowiona z innym chirurgiem, ale tak bylam zestresowana, ze nie zdecydowalam sie na usuniecie, dentysta powiedzial ok... Pani Barbara rzeczowo podeszla do rzeczy i nie mozna bylo sie wycofac, bardzo profesjonalne podejscie. Szykuje sie na nastepne usuwanie

Wyrywalam u tej pani osemke. Pani doktor jak i dziewczyna, ktora miala chyba akurat praktyki bardzo uprzejme. Podczas zabiegu nic nie czulam, znieczulenie zadzialalo dosc szybko. Wiadomo, ze do najprzyjemniejszych zabieg nie nalezy. Ale szczerze mowiac wolalabym usuwac osemki niz borowac zeby. Dzis (drugi dzien zabiegu) czuje sie i wygladam fatalnie. Pol nocy nieprzespanej. Tabletke przeciwbolowa wzielam tylko wczoraj, bo bardzo trudno mi polykac. Pani doktor przed zabegiem mowila, ze przepisze mi antybiotyk. Jednak chyba zapomniala, a ja sobie o tym przypomnialam dopiero wieczorem. W czwartek badz srode na sciagniecie szwow. Tego tez sie obawiam - czy bolec bedzie.

Przemiła Pani Doktor. usuwałam 2 osemke pol roku temu teraz w wakacje chce wyrwac nastepne. wyrywania górnej nawet nie poczułam z dolna było troszkę męczarni, ale jak stwierdzila Pani Doktor, 'lepiej sie pomęczyć niż później dłutować'. polecam kazdemu

Byłam usunąć dolną ósemkę, która wymagała rozcinania dziąseł i zakładania szwów. Pani dr od początku wszystko tłumaczyła, podczas zabiegu zagadywała mnie bo bałam się strasznie:) Wiedziałam po kolei co się dzieje, objaśniła jak będę się czuć po zabiegu i jest dokładnie tak samo. Po zabiegu nawet kazała mi usiąść, nie iść od razu do domu, żeby się upewnić, że dobrze się czuje a przed wyjściem jeszcze raz mnie obejrzała. Nie jest to przyjemny zabieg, ale z pewnością wymagał dużego doświadczenia i wiedzy, czego Pani dr nie brakuje. Byłam u kilku ...

Wiedziałam po kolei co się dzieje, objaśniła jak będę się czuć po zabiegu i jest dokładnie tak samo. Po zabiegu nawet kazała mi usiąść, nie iść od razu do domu, żeby się upewnić, że dobrze się czuje a przed wyjściem jeszcze raz mnie obejrzała. Nie jest to przyjemny zabieg, ale z pewnością wymagał dużego doświadczenia i wiedzy, czego Pani dr nie brakuje. Byłam u kilku "specjalistów", żaden nie podjął się zabiegu tylko polecał Panią dr właśnie.