lekarz Barbara Skarżyńska

2,5

Najgorsza lekarka na świecie, niemiła, nie stara się postawić żadnej diagnozy, na każdą chorobę poleca czosnek.

naleze do p.dr prawie.30lat i jestem zadowolona zmienilam miejsce zamieszkania ale nie pania doktor ela zal

Lekarka traktuje pacjęta z wielką "łachą". Nie uprzejma, nic konkretnie nie powie o chorobie+ sposób leczenia. Dla mnie zero wiarygodności do sposobu jej leczenia. Z gabinetu wyszłam zawiedziona jak i zniesmaczona.

Jestem pacjentem tej pani ale nigdy ni zauważyłam jakichkolwiek ludzkich odruchów. Jest niemiła, oschła,bardziej urzędnik niż lekarz.Nie bada pomimo wskazań np silny kaszel powinna osłuchać. Jak się wypaliła niech odejdzie.