lekarz Barbara Skoczyńska

Endokrynolog

A ja nie jestem zadowolona. Trafiłam do p. doktor ze sporymi problemami, które utrudniały mi codzienne funkcjonowanie w wysokim stopniu. Przy pierwszej wizycie bardzo obszernie mnie przebadała i wypytała - byłam naprawdę zadowolona. Miałam FT4 poniżej normy. Przy drugiej wizycie, kiedy powtórzyłam badania, FT4 się odrobinkę podniosło i weszło w oficjalne "widełki". Wobec tego p. doktor zostawiła mnie bez pomocy twierdząc, że skoro wynik w normie, to moje problemy nie są od tarczycy. Potem zdiagnozowano u mnie Hashimoto. Dzisiaj, po dwóch latach leczenia syntetyczną tyroksyną jakość mojego życia zmieniła się ogromnie i wiem już, że wynik w widełkach to zdecydowanie nie wszystko. Mam więc do niej żal.

Przez przypadek trafiłam do Pani doktor, bo zależalo mi na wizycie jak najszybciej. Poszłam raz i zostałam stałą pacjentką. Mogę polecić Panią doktor wszystkim, na każdej wizycie dokładnie przeprowadza wywiad, zawsze pyta się jak się czuję, czy nie pojawiają się jakieś nowe dolegliwości, zawsze mierzy ciśnienie, bada tarczycę, ustawia dawki leków pod aktualne badania. Udziela wyczerpujących informacji, zawsze chętnie odpowiada na pytania, zawsze dokładnie pamięta kiedy mam zrobić kolejne USG. Nie dość, ze świetny specjalista, to naprawdę niesamowity człowiek.

Doskonały lekarz i specjalista z duzym doświadczeniem, a także wspaniały współpracownik. Miałam przyjemność obserwować niejeden przypadek chorobowy prowadzony przez P.Doktor i pełna podziwu polecam. Widziałam wiele sukcesów terapeutycznych, świetny diagnosta. Gdybym miała się leczyć sama lub kogoś z Rodziny napewno u Niej czułabym się bezpiecznie.

Zgadzam się ze wszystkimi opiniami. Polecam Panią doktor każdemu bez wyjątku.

Zgadzam się ze wszystkimi opiniami. Polecam Panią doktor każdemu bez wyjątku.

bardzo spokojna, kompetentna. prowadzila mi tarczyce w ciazy, wszystko bylo w porzadku. teraz jest moim endokrynologiem. kompleksowe podejscie. polecam

mądra,spokojna wizyta bez zbędnych badań dodatkowych trafna diagnoza i pomoc.Polecam

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Lublin"?

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz
Kolorowa 5/5A, 20-802 Lublin
Lublin

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CenterMed Lublin" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przychodnia Specjalistyczna
ulica Weteranów 46
20-046 Lublin