lekarz Barbara Słabkowska

Pediatra

3,7
3,5

Bardzo niekompetentny lekarz. Na wszystko przepisuje antybiotyki. Zawsze ma pretensje, że w ogole się przyszło, z wielka łaską wypisuje zwolnienia, bo przeciez rodzic moze to zrobić. Opryskliwa, niejednokrotnie zdarzylo się, że w czasie kiedy powinna być w gabinecie jej nie było. Zdarza się, że bywa miła, ale co z tego skoro nie potrafi wystawić poprawnej diagnozy. Zdecydowanie nie polecam.

Doktor jest lekarzem całej mojej rodziny od wielu lat, zawsze poświęca dużo czasu na tłumaczenie choroby, metodę jej leczenia, jest uprzejma, miła i każdemu polecam panią Doktor. Oby wszyscy lekarzy mieli takie podejście do pacjentów

Pocecam Panią Doktor, ciepła, sedreczna, cierpliwa, a przede wszystkim kompetentna

Dobry pediatra z długoletnim stażem, dociekliwy, kompleksowy, miły dla dzieci. Pani doktor godna polecenia !

Wspaniały pediatra. Tłumaczy nie tylko sposób podawania leku i przebieg terapii, ale również poszukuje przyczyn powstania choroby. Często konsultuje się podczas wizyty ze specjalistami, a po skierowaniu do szpitala na bieżąco informuje się o stanie dziecka z lekarzem dyżurnym i rodzicami. Pani Doktor naprawdę godna polecenia

Moje dzieci należą od lat do Pani Doktor, goda polecenia lekarka, kompetentna, cierpliwa, zawsze uśmiechnięta. Polecam wszystkim mamom

Podejście do pacjenta ze strony Pani doktor bardzo dobre. Miła, kompetentna. Wyjaśnia dokładnie co dolega pacjentowi.

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, cierpliwie wszystko tłumaczy, pani Doktor jest miła, uśmiechnięta, polecam naprawdę wszystkim!

Doktor miła, kompetentna, uprzejma, doskonale tłumaczy wszystko, cierpliwie słucha. Polecam serdecznie wszystkim

Nie zgadzam się z opiniami powyżej. Pani Doktor jest zawsze bardzo miła, kompetentna, cierpliwie i dokładnie tłumaczy diagnozę choroby, a skoro ktoś jest niezadowolony, niech zmieni lekarza !!!