lekarz Barbara Sobieszek

Laryngolog

Właśnie wyszłam ze szpitala p. Sobieszek dwa dni temu robiła mi przegrodę nosowa lekarz godny polecenia kompetentna konkretna sympatyczna, a co najważniesze życzliwa. Idąc do niej na wizytę nie koniecznie prywatną ma się wrażenie, że tylko jednego pacjenta przyjmuje w ciagu dnia wszystko dokładnie tłumaczy. Polecam

Tak jak ktos poniżej napisał,,ANIOŁ''Przecudowny lekarz,dzieki niej moja córka jest zdrowa,najlepsza Pani Laryngolog!!!!!

polecam :) pani Sobieszek jest bardzo dobrą lekarką

polecam :)
pani Sobieszek jest bardzo dobrą lekarką

Fantastyczny lekarz,miła ,ciepła, życzliwa itd itd SUPER,SUPER specjalista. Kto tylko mnie pyta czy znam jakiegoś dobrego laryngologa bez namysłu mówię "tak panią doktor Sobieszek". Mam nadzieję ,że nic więcej nie muszę dodawać .

Pani dr BARBARA SOBIESZEK - WYBITNY specjalista otolaryngolog. Świetny fachowiec w swojej profesji.Przyjmuje na Kasę Chorych i prywatnie w ESCULAPIE - w Lubinie.Pracuje również w MCZ w szpitalu Lubinie. Leczy duszę i ciało.Posiada wielkie serce, jest bardzo miła,cierpliwa, serdeczna i oddana dla wszystkich pacjentów.Pani dr ma super podejście do pacjentów.Tylko życzyć sobie, aby takich lekarzy było więcej-TO LEKARZ Z POWOŁANIA. Dlatego polecam do korzystania z usług.

Pani dr BARBARA SOBIESZEK - WYBITNY specjalista otolaryngolog.
Dlatego polecam do korzystania z usług.

polecam, jestem zadowolona z wizyty, bardzo dobre podejście do pacjenta, napewno do niej wrócę.

Fantastyczny lekarz. fachowiec. Zawsze uśmiechnięta, grzeczna i zwyczajnie ludzka. Wycinała mi migdały...rewelacja!!! Powinni do niej kierować lekarzy ze szpitala na Bema w celach pobierania nauki jak być człowiekiem i dobrze leczyć. Polecam!!!

Pani doktor przeprowadzała mi zabieg wycięcia migdałków. Uważam że opieka od skierowania do zabiegu i wyjścia ze szpitala, i dodatkowa wizyta kontrolna po tygodniu od zabiegu była profesjonalna. Poza tym pani doktor jest przemiłą i bardzo sympatyczną osobą. Osobiście jestem bardzo zadowolona z jej opieki nad zdrowiem mojego gardła.

cudowna lekarka!!!!!!!!!!!!!godna polecenia, wspaniałe podejście do pacjenta

cudowna lekarka!!!!!!!!!!!!!godna polecenia, wspaniałe podejście do pacjenta

Pani Doktor jest bardzo kompetentna, otwarta na pacjenta, a do tego niezwykle uprzejma. Bardzo pomogła mi, a przy okazji mojemu nienarodzonemu jeszcze dziecku na oddziale laryngologicznym MCZ.