lekarz Barbara Sobieszek

Laryngolog

Tak jak ktos poniżej napisał,,ANIOŁ''Przecudowny lekarz,dzieki niej moja córka jest zdrowa,najlepsza Pani Laryngolog!!!!!

polecam :) pani Sobieszek jest bardzo dobrą lekarką

polecam :)
pani Sobieszek jest bardzo dobrą lekarką

Właśnie wyszłam ze szpitala p. Sobieszek dwa dni temu robiła mi przegrodę nosowa lekarz godny polecenia kompetentna konkretna sympatyczna, a co najważniesze życzliwa. Idąc do niej na wizytę nie koniecznie prywatną ma się wrażenie, że tylko jednego pacjenta przyjmuje w ciagu dnia wszystko dokładnie tłumaczy. Polecam

beznadziejny lekarz........zero profesjonalizmu i niezyczliwe podejscie do chorego............nie trafnie stawia diagnozy,a raczej ich nie stawia..........leki wypisuje bezpodstawnie w ciemno..............ludzi traktuje jak kroliki doswiadczalne-"moze ten antybiotyk pomoże"...........szczerze odradzam wizyte

Fantastyczny lekarz,miła ,ciepła, życzliwa itd itd SUPER,SUPER specjalista. Kto tylko mnie pyta czy znam jakiegoś dobrego laryngologa bez namysłu mówię "tak panią doktor Sobieszek". Mam nadzieję ,że nic więcej nie muszę dodawać .

polecam, jestem zadowolona z wizyty, bardzo dobre podejście do pacjenta, napewno do niej wrócę.

cudowna lekarka!!!!!!!!!!!!!godna polecenia, wspaniałe podejście do pacjenta

cudowna lekarka!!!!!!!!!!!!!godna polecenia, wspaniałe podejście do pacjenta

lepszego lekarza nie widziałem:)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :D

lepszego lekarza nie widziałem:)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:D

Dla mnie jest jak anoł. A może nim jest?

Dla mnie jest jak anoł. A może nim jest?

Pani Doktor jest bardzo kompetentna, otwarta na pacjenta, a do tego niezwykle uprzejma. Bardzo pomogła mi, a przy okazji mojemu nienarodzonemu jeszcze dziecku na oddziale laryngologicznym MCZ.