lekarz Barbara Sokołowska

Pulmonolog, Pediatra

Super lekarz. szkoda, że zakończyła już karierę. To lekarz idealny. Oby młodsze pokolenie uczyło się od takich lekarzy.

Zdecydowanie polecam - świetna specjalistka, zaangażowana i z dobrym podejściem. Dociekliwa. Poświęca czas na wytłumaczenie chorób. Zawsze wie kiedy dostosować jakie leki przez co dzieci krótko źle się czują

Rozpoznała astmę u syna na kontrolnej wizycie z innego powodu - po przypadkowym osłuchaniu i świstach w oskrzelach, włączyliśmy sterydy i wreszcie ustąpił kaszel nocny, który pediatra kazał hamować syropkami! Od tego czasu uparcie sprawdzamy kolejne alergeny i nic - ale Pani doktor się nie poddaje w znalezieniu przyczyny choroby ;) Drugie dziecko też u niej - od niemowlaka pod baczną obserwacją. Polecam!

Leczę się u dr. Sokołowskiej już 13 lat. W tej chwili mam 17 i bardzo żałuję, że niedługo będę musiała zmienić lekarza. Jest jak najbardziej godna polecenia. Ma bardzo dobre podejście do pacjentów.

chodzę do p.Sokołowskiej już 10 lat z dwójką dzieci i jestem bardzo zadowolona,jest bardzo miła,uprzejma,wytłumaczy jak należy i ma podejście do dzieci.Jak dzieci mają duszności to nie odsyła do innych lekarzy tylko przyjmuje i nie trzeba czekać godzinami.Super lekarz z czystym sumieniem mogę polecić.

Nie toleruje żywych i ruchliwych dzieci. Przez to mój synek jej nie znosi i zachowuje się jeszcze gorzej niż u innych lekarzy.

jeżeli lekarz to tylko ten - z czystym sumieniem mogę polecić jako lekrza kompetentnego i czułego na cierpienie dziecka, w sposób fachowy i rzetelny u dzieliła pomocy i porady na przyszłość, zajęła się moim dzieckiem jak matka....

Konkretny lekarz dziecięcy, przyjazny dla pacjenta, skuteczny i otwarty na pacjenta i jego problemy. Bardzo dobrze nam się z Panią doktor współpracuje :) Wizyty sa bezstresowe i kompetentne a laki trafione. POLECAM!!!

sympatyczna lekarka,potraktowala mnie po ludzku, wytlumaczyma naczym polega choroba i jak z nia zyc, zeby nie miec klopotow.