dr n. med. Barbara Starobrat-Hermelin

Psychiatra dziecięcy

4 lata temu moja nastoletnia córka miała trafić na oddział z powodu silnej fobii. Na szczęście udałyśmy się do Pani Doktor na konsultację. Dzięki trafnej diagnozie i odpowiedniemu leczeniu mogła zostać w domu. Dzisiaj jest zupełnie zdrową, zadowoloną dziewczynką. Kiedy mój prawie dorosły syn w ubiegłym roku również potrzebował pomocy, Pani Doktor znowu postawiła trafną i odmienną od innych diagnozę, i znowu jej wiedza i doświadczenie pomogły. To niesamowite, jak zły lekarz może zniszczyć życie, a dobry je odmienić. Dziękujemy.

Bardzo dobry psychiatra. Jedyny który mi i mojemu dziecku poświęcił czas. Opinie obiektywne badanie. Cena również to przyjęcia. Polecam.

Gorąco polecam Panią Doktor, rzeczowa, otwarta, a przede wszystkim ciepła i niezwykle życzliwa, jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty.

Od pierwszego momentu rozmowy w gabinecie ma się wrażenie,że spotkało się osobę której można zaufać,opowiedzieć o problemach,których nie wyjawiłoby się nawet najbliższej osobie .Dla mnie ma to duże znaczenie .Te rozmowy w połączeniu z dobrze dobranymi lekami spowodowały że DAJĘ RADĘ --Bardzo Dziękuję!!

Odnoszę zupełnie inne wrażenie niż krytyczni przedmówcy. Pani doktor poświęca pacjentowi BARDZO dużo czasu w porównaniu do innych psychiatrów, których miałam przyjemność odwiedzić. Mimo napiętego grafiku nie ma problemów z umówieniem się na wizytę w "nagłej" sytuacji, nawet po godzinach przyjęć. Jedyny lekarz jakiego spotkałam pamiętający już na drugim spotkaniu całą historię choroby, nazwisko i zaordynowane leki, bez zaglądania w notatki. To cenne, bo człowiek nie czuje się przedmiotowo jak kolejny numer w kartotece :) Polecam.

Pierwszy lekarz,ktory wyciagnal mnie z fobii spolecznej. Znow pracuje,wyszedlem do ludzi. Zdecydowanie polecam.

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Doktor każdemu kto potrzebuje pomocy. Jest kompetentnym lekarzem, a przy tym bardzo ciepłym i sympatycznym. Zawsze z gabinetu wychodzę spokojna jak anioł. Potrafi słuchać oraz wyczerpująco odpowiadać na pytania. Pani Doktor tak pokierowała moim leczeniem, że wyszłam na prostą. Jestem Jej bardzo wdzięczna. Dziękuję !

To najlepszy lekarz, zawsze znajdzie czas, pomaga nie tylko dziecku, ale i rodzinie. Stawia trafne diagnozy, wspiera radą. Mnie wyciągnęła z poważnych problemów, uratowała moją rodzinę przed rozbiciem. Polecam każdemu i nie wierzę w bzdury, że kogoś wyprosiła z gabinetu.

Polecam każdemu i nie wierzę w bzdury, że kogoś wyprosiła z gabinetu.

Lekarz który po 15min sesji uprzejmie daje ci znać że są też inni pacjenci i wyprasza. Wszystko sprowadza się do wypisania recepty za cenę wizyty. Ot tyle

Od pierwszej mojej wizyty zauwazylem ze Pani Starobrat ma dosc napiety grafik i teraz zaluje ze nie poruszylem tej sprawy na jednej z sesii. Bylem zbyt mily i przejety samym soba by zwrocic uwage na pospieszanie mnie i wyganianie z gabinetu. Coz kazdemu moze sie zdarzyc pojedyncza wpadka, ale z czasem sie to nasilalo az do tego stopnia ze za polowe sesii placilem jak za dwie! Odradzam, bo jedyne co dobrego wynioslem to zbior lekow i nauczke na przyszlosc.